Zobrazit větší

Tepláky On Running RUNNING-PANTS MAN

7630040546836

A35:10600137-black (pro objednávky)

Nové

On Running RUNNING PANTS jsou technicky pokročilé běžecké tepláky, hodící se pro trénink během chladných dnů. Pokud klesá teplota, jsou...

Více informací:

Výrobce: Bauer

Dostupnost: Skladem u prodejce. Expedice k Vám domů do 2 dnů od objednávky.Cena: 4 590 Kč

Více informací:

Tepláky On Running RUNNING-PANTS MAN - Kalhoty - Trefa Sport .cz

Tepláky On Running RUNNING-PANTS MAN

Vlastnosti pro toto sportovní vybavení:

  • COLOR: Black
  • gender: male
  • SIZE: S


On Running RUNNING PANTS jsou technicky pokročilé běžecké tepláky, hodící se pro trénink během chladných dnů. Pokud klesá teplota, jsou schopné tělo zahřívat, nepropouštět teplo a zabraňují tak prochlazení organismu. Budou se Vám se hodit po cestě na trénink během cvičení, s tak nezklamou ani na závodech. Stejně tak je bude možné využít pro potřeby tréninku a zahřívacích kol před samotným závodem nebo odpočinku po něm. Při projektování kalhot byl brán zřetel na vysoký stupeň komfortu nošení a na praktičnost. Promyšlený střih nebude bránit pohybům těla. Termoaktivní vlákna jsou schopna zachovat uvnitř vrstvu tělesného tepla. Látka je díky svému složení schopna snadno a rychle pohlcovat vhlkost z povrchu kůže a tu následně odpařovat. Látka dělá maximum pro pocity komfortu a suché pokožky. V oblasti kolen se setkáme se síťovanými panely látky, napomáhajícími jednak ventilaci, jednak je s jejich pomocí se možné připravit na momentální počasí nebo druh běhání. Zipy na úrovni kotníků a upravitelný obvod pasu usnadňují dopasování běžeckých kalhot k postavě. Prakticky umístěné kapsy umožňují uschování všech nezbytných drobností. On Running RUNNING PANTS jsou ideální volbou pro běžce, kteří nedají dopustit na komfort v podobě nošení sportovních tepláků, zároveň by ale neradi rezignovali z výhod, které nabízejí elastické a přiléhavé závodní modely.

Kategorie sportovního zboží: PÁNCZÉ | OBLEČENÍ | Kalhoty


Potřebujete další informace ke sportovnímu zboží Tepláky On Running RUNNING-PANTS MAN ? Zeptejte s​e našeho prodavače (zadejte svůj dotaz v pravém dolním rohu stránky).

12 Ostatní výrobky ve stejné kategorii:

fav
Možnosti platby u drtivé většiny našich partnerských obchodů. Většina spolupracujících obchodů umožnuje platbu karou Visa, MasterCard, Rychlou platbu z Vašeho bankovnictví nebo PayPal. Možnost dobírky je samozřejmostí.
NajduZboží.cz