Zobrazit větší

Kalhoty Deha EASY

8300406601118

A35:B24465-18103 (pro objednávky)

Nové

Pohodlné dámské kalhoty Deha EASY s nekomplikovaným vzhledem. Stanou se vhodným základním prvkem pro širokou škálu stylizací a nebudou bránit...

Více informací:

Výrobce: Bauer

Dostupnost: Skladem u prodejce. Expedice k Vám domů do 2 dnů od objednávky.Cena: 1 720 Kč

Více informací:

Kalhoty Deha EASY - Kalhoty - Trefa Sport .cz

Kalhoty Deha EASY

Vlastnosti pro toto sportovní vybavení:

  • COLOR: Beige
  • gender: female
  • SIZE: XS


Pohodlné dámské kalhoty Deha EASY s nekomplikovaným vzhledem. Stanou se vhodným základním prvkem pro širokou škálu stylizací a nebudou bránit komfortu a pohybům těla. Kalhoty vznikly ze vzdušného, měkkého a především prodyšného lyocellu. Lyocell pochází z přírodní celulózy, získávané ze dřeva. Je schopný pohlcovat o polovinu více vlhkosti, než klasická bavlna a kromě toho mnohem rychleji schne. Jedná se proto o vhodný materiál pro alergiky, neboť v něm nedochází k množení bakterií a roztočů. Látka je odolná a nemačká se.

Kategorie sportovního zboží: Kalhoty


Potřebujete další informace ke sportovnímu zboží Kalhoty Deha EASY ? Zeptejte s​e našeho prodavače (zadejte svůj dotaz v pravém dolním rohu stránky).

12 Ostatní výrobky ve stejné kategorii:

fav
Možnosti platby u drtivé většiny našich partnerských obchodů. Většina spolupracujících obchodů umožnuje platbu karou Visa, MasterCard, Rychlou platbu z Vašeho bankovnictví nebo PayPal. Možnost dobírky je samozřejmostí.
NajduZboží.cz