Zobrazit větší

Kalhoty Deha EASY

8300406641633

A35:B24487-10009 (pro objednávky)

Nové

Příjemné volné kalhoty Deha EASY. Hrubě střižené konce kalhotám propůjčují nekonvenční, extravagantní vzhled. V pase elastický lem a...

Více informací:

Výrobce: Bauer

Dostupnost: Skladem u prodejce. Expedice k Vám domů do 2 dnů od objednávky.Cena: 1 926 Kč

Více informací:

Kalhoty Deha EASY - Kalhoty - Trefa Sport .cz

Kalhoty Deha EASY

Vlastnosti pro toto sportovní vybavení:

  • COLOR: Black
  • gender: female
  • SIZE: S


Příjemné volné kalhoty Deha EASY. Hrubě střižené konce kalhotám propůjčují nekonvenční, extravagantní vzhled. V pase elastický lem a zavazování pomocí tkaničky. Zepředu i zezadu dvě našívané kapsy. Jejich jedinečná barevné provedení byla získána speciální technikou obarvování. Kalhoty byly vyrobeny z lyocellu - prodyšné a vzdušné látky, měkké na dotek. Lyocell pochází z přírodní celulózy, získávané ze dřeva. Je schopný pohlcovat o polovinu více vlhkosti, než klasická bavlna a kromě toho mnohem rychleji schne. Jedná se proto o vhodný materiál pro alergiky, neboť v něm nedochází k množení bakterií a roztočů. Látka je odolná a nemačká se.

Kategorie sportovního zboží: Kalhoty


Potřebujete další informace ke sportovnímu zboží Kalhoty Deha EASY ? Zeptejte s​e našeho prodavače (zadejte svůj dotaz v pravém dolním rohu stránky).

12 Ostatní výrobky ve stejné kategorii:

fav
Možnosti platby u drtivé většiny našich partnerských obchodů. Většina spolupracujících obchodů umožnuje platbu karou Visa, MasterCard, Rychlou platbu z Vašeho bankovnictví nebo PayPal. Možnost dobírky je samozřejmostí.
NajduZboží.cz