Zobrazit větší

Jistítko MAMMUT Smart 2.0 - orange

7613357201254

A6:23698 (pro objednávky)

Nové

Jistítko MAMMUT Smart. Jistítko Smart od firmy MAMMUT, které je vhodné pro sportovní lezení a disponuje \„samoblokující\“ funkcí. MAMMUT Smart...

Více informací:

Výrobce: Mammut

Dostupnost: Skladem u prodejce. Expedice k Vám domů do 1 dnů od objednávky.Cena: 799 Kč

Více informací:

Jistítko MAMMUT Smart 2.0 - orange - Jistící zařízení - Trefa Sport .cz

Jistítko MAMMUT Smart 2.0 - orange

Vlastnosti pro toto sportovní vybavení:

  • Hmotnost produktu: 0.5 kg


Jistítko MAMMUT Smart. Jistítko Smart od firmy MAMMUT, které je vhodné pro sportovní lezení a disponuje \„samoblokující\“ funkcí. MAMMUT Smart nabízí intuitivní ovládání a snadnou manipulaci. Dynamicky brzdí pád lezce, ergonometricky odpovídá reflexním pohybům lidského těla a přirozenému úchopu. Zlepšená geometrie otvoru pro karabinu umožňuje pohodlné dávání lana prvolezci. Vhodné pro všechny běžné HMS karabiny a jednoduché lana o průměru 8,7 – 10,5 mm. Hmotnost produktu 82 g.

Výřezy na bocích jistítka společně s vloženou karabinou zajišťují už při relativně malém zatížení blokaci lana. V případě pádu se však lano nezablokuje okamžitě na \„tvrdo\“, ale trochu proklouzne, čímž dochází k částečnému dynamickému zachycení pádu. Stále je tak nutné lano pod jistítkem kontrolovat rukou. Spouštění probíhá podobně jako u klasického kyblíku. Jediným rozdílem je, že palec jisticí ruky pod jistítkem tlačit proti rukojeti a zároveň svírá lano, které je tím pádem stále pod kontrolou.

Kategorie sportovního zboží: Sport | Horolezectví | Jistící zařízení


Potřebujete další informace ke sportovnímu zboží Jistítko MAMMUT Smart 2.0 - orange ? Zeptejte s​e našeho prodavače (zadejte svůj dotaz v pravém dolním rohu stránky).

Komentáře Facebook uživatelů (
)

12 Ostatní výrobky ve stejné kategorii:

fav
Možnosti platby u drtivé většiny našich partnerských obchodů. Většina spolupracujících obchodů umožnuje platbu karou Visa, MasterCard, Rychlou platbu z Vašeho bankovnictví nebo PayPal. Možnost dobírky je samozřejmostí.
NajduZboží.cz