Zobrazit větší

Spokey STENCIL

A6:60932 (pro objednávky)

Nové

Fotbalový míč Spokey STENCIL je připraven pro ty, kteří chtějí vyniknout. Jedinečné barvy a zajímavý vzhled jej činí unikátním.Míč je...

Více informací:

Výrobce: Spokey

Dostupnost: Skladem u prodejce. Expedice k Vám domů do 1 dnů od objednávky.Cena: 105 Kč

Více informací:

Spokey STENCIL - Fotbalové míče - Trefa Sport .cz

Spokey STENCIL

Vlastnosti pro toto sportovní vybavení:

  • Velikost: 5
  • Hmotnost produktu: 0.5 kg


Fotbalový míč Spokey STENCIL je připraven pro ty, kteří chtějí vyniknout. Jedinečné barvy a zajímavý vzhled jej činí unikátním.

Míč je vyroben z odolného PVC o tloušťce 1,8 mm. Díky tomu se výborně hodí ke každodennímu tréninku na travnatých plochách.

Model STENCIL je ve standardní velikosti pro fotbal. Obvod optimálně nafouknutého míče je: 690 mm +-- 10 mm a jeho hmotnost je 380 g +-- 10 g.
Fotbalové míče Spokey lze nafouknout jak pumpičkou, tak i kompresorem. Chcete-li dosáhnout nejlepšího výsledku, nafoukněte míč podle informací v oblasti ventilu nebo na obalu.

Technická data:
- materiál: PVC, 1,8 mm
- velikost: 5 (680-700 mm)
- váha: 370-390 g
- počet vrstev: 1
- šitý strojově
- počet panelů: 32

Kategorie sportovního zboží: .cz | Sport | Míčové sporty | Fotbal | Fotbalové míče


Potřebujete další informace ke sportovnímu zboží Spokey STENCIL ? Zeptejte s​e našeho prodavače (zadejte svůj dotaz v pravém dolním rohu stránky).

Komentáře Facebook uživatelů (
)

12 Ostatní výrobky ve stejné kategorii:

fav
Možnosti platby u drtivé většiny našich partnerských obchodů. Většina spolupracujících obchodů umožnuje platbu karou Visa, MasterCard, Rychlou platbu z Vašeho bankovnictví nebo PayPal. Možnost dobírky je samozřejmostí.
NajduZboží.cz