Zobrazit větší

Eliptický trenažér SOLE FITNESS E95S (2017) - montáž zdarma, servis u zákazníka

A9:76964 (pro objednávky)

Nové

Elektronické nastavení délky kroku umožňuje prodloužení nebo zkrácení jednoduchým stisknutím tlačítka. Při delším kroku je pohyb...

Více informací:

Výrobce: Sole Fitness

Dostupnost: Objednejte u prodejce. K expedici k Vám dne: 11.11.2020Cena: 66 990 Kč

Více informací:

Eliptický trenažér SOLE FITNESS E95S (2017) - montáž zdarma, servis u zákazníka - Eliptické trenažéry - Trefa Sport .cz

Eliptický trenažér SOLE FITNESS E95S (2017) - montáž zdarma, servis u zákazníka


Elektronické nastavení délky kroku umožňuje prodloužení nebo zkrácení jednoduchým stisknutím tlačítka. Při delším kroku je pohyb podobný běhu, nezatěžuje ale klouby tak, jako běh samotný. Protože uživatelé mají různou výšku, nastavitelná délka kroku na E95S jim umožní najít tu správnou a pohodlnou délku a budou se moct soustředit na dosáhnutí svých cílů, místo toho, aby mysleli na bolest.
Kromě prvku nastavitelné délky kroku nabízí E95S odolný setrvačník, nadrozměrné velké pedály, jasný 10,1\“ TFT LCD displej a hladký a masívní provedení předního kola.  Všechny tyto elementy v kombinaci se spolehlivou zárukou dělají z tohoto eliptického trenažéru silného soupeře na fitness bojišti.
Eliptický trenažér SOLE E95S pojí pořádný trénink s přirozeným pohybem těla. Model E95 obsahuje nejlepší vlastnosti modelů na domácí trénink a navíc i několik vylepšení. Po všech stránkách je tento trenažér tou nejlepší investicí, ne nadarmo získal ocenění \“Nejlepší eliptický trenažér”. Jednoduše ovládatelná elektronická konzola obsahuje všechny prvky klubových modelů. Disponuje jasným LCD displejem, který najdeme na mnohých komerčních trenažérech. Vestavěný ventilátor na ochlazování a držák na láhev nesmějí chybět. Konzola taktéž disponuje vestavěnými reproduktory, díky kterým můžete poslouchat přes MP3-přehrávač (iPod, Smartphone, atd.) vaši oblíbenou hudbu.
Dokonalý trénink
Extra tichý systém pohonu zajišťuje plynulý přirozený pohyb. Možnost pohybu vpřed tak zpětného pohybu. Kombinace 15 kg setrvačníku a vysokého převodového poměru, který nenajdete u jiných modelů této kategorie, zajišťuje neuvěřitelnou hladkost pohybu se silným odporem a zajišťuje tak možnost tréninku i pro náročné. Elektronické nastavení délky kroku umožňuje prodloužení či zkrácení pouhým stisknutím tlačítka. Při delším kroku je pohyb podobný běhu, nezatěžuje však klouby tak, jako běh samotný.
Pohyb horní části těla zajišťuje celkové procvičení. Speciálně tvarované úchopy se starají o pohodlí. Pro ještě větší pohodlí a praktičnost jsou ovladače na regulaci sklonu a odporu vestavěné v multifunkčních rukojetích ve tvaru písmene "D". Nepohyblivé rukojeti zase disponují vestavěnými měřiči pulsu na monitorování srdeční frekvence. Hrudní pás na měření tepu bez držení a interaktivní tepové programy jsou také součástí balení.
Speciálně navržené pedály
Nadrozměrné pedály s odolným pěnovým polstrováním zajišťují pohodlný trénink. Tyto jedinečné pedály byly navrženy ve spolupráci s předním fyzioterapeutem a sportovním nadšencům. Inženýři ze Sole Fitness navrhli dvoustupňový úhel sklonu ke zmírnění zatížení kolen a kotníků, které je u jiných eliptických trenažérů běžné. Model Sole E95S také disponuje 10-polohovým nastavením pedálů pro dokonalé pohodlí a co možná nejpřirozenější eliptický pohyb.
Plně nastavitelné pedály
Spolupráce s fyzioterapeuty a sportovními nadšenci také přinesla revoluční možnost nastavení úhlu pedálů, kterou neposkytuje žádný jiný eliptický trenažér na trhu. Všichni kráčíme rozdílné a právě z toho důvodu je možné model E95S nastavit individuálně. Díky takzvanému "závitovému pohonu" je možné regulovat sklon pedálů přesně podle vašich představ. Tato vymoženost zmírňuje znecitlivění prstů na nohou, tak bolest Achillovy šlachy - časté problémy při cvičení na běžných eliptických trenažérech.
Vylepšené rukojeti
Multifunkční rukojeti ve tvaru písmene "D" poskytují dokonalé pohodlí, správné držení a disponují praktickými vestavěnými tlačítky na regulaci odporu a sklonu. Nepohyblivé rukojeti zase disponují vestavěnými měřiči pulsu na monitorování srdeční frekvence.
Vylepšená konzola
Dalším prvkem je například přehledná elektronická konzola s 10,1 "jasným Blue Back-Lit LCD displejem, která umožňuje sledovat vaše pokroky a upozornění, zatím, co vás vestavěný ventilátor a držák na láhev s vodou osvěžují během intenzivních tréninků. Konzola také disponuje vestavěnými reproduktory a kompatibilním MP3 kabelem, díky kterému můžete připojit většinu audio-zařízení.
 
Rám: doživotní záruka


Brzdný systém: 3 roky


Elektronika: 3 roky


Zbývající části (spotřební materiál - ložiska, guma, plast ...): 1 rok


Servis záruční: bezplatný servis u zákazníka servisním technikem přímo z firmy


Servis pozáruční: servis u zákazníka servisním technikem přímo z firmy


Vhodné pro domácí využití max. 3h / den


 
Eliptický trenažér má zabudovaný držák na Váš tablet, kde můžete využít například aplikaci BITGYM a simulovat tak přes 100 map v HD kvalitě po celém světě. Aplikaci si stáhnete zdarma do svého mobilního zařízení a v případě aktivního používání přejít na placenou verzi, která stojí pár korun měsíčně.
Technické parametry
Nosnost produktu


150 kg
Hmotnost produktu


120 kg
Váha setrvačníku


15 kg
Počet stupňů zátěže


1-20
Brzdní systém


ECB -Electronic Control Brake
Velikost kroku (d x v x š)


45-60 cm
Celkový počet programů


10
Přednastavené programy


5
HRC tepové programy


2
Uživatelské programy


2
Typ displeje


Extra Large 10.1″ blue backlit LCD
Přijímač pro hrudní pás


ano
Měření tepu


pomocí integrovaných měřičů / hrudní pás (v balení)
Délka


213 cm
Šířka


81,5 cm
Výška produktu


176,5 cm
Celkový rozměr


213 x 82 x 177 cm
 
 

Kategorie sportovního zboží: Sport | Fitness | Eliptické trenažéry


Potřebujete další informace ke sportovnímu zboží Eliptický trenažér SOLE FITNESS E95S (2017) - montáž zdarma, servis u zákazníka ? Zeptejte s​e našeho prodavače (zadejte svůj dotaz v pravém dolním rohu stránky).

12 Ostatní výrobky ve stejné kategorii:

fav
Možnosti platby u drtivé většiny našich partnerských obchodů. Většina spolupracujících obchodů umožnuje platbu karou Visa, MasterCard, Rychlou platbu z Vašeho bankovnictví nebo PayPal. Možnost dobírky je samozřejmostí.
NajduZboží.cz