Zobrazit větší

Eliptický trenažér Housefit MOTIO 80 iTrain

8596035000471

A9:77237 (pro objednávky)

Nové

Eliptický trenažér HOUSEFIT MOTIO 80 iTrain   Eliptický trenažér Housefit Motio 80 je universální rodinný stroj určený jak pro...

Více informací:

Výrobce: HouseFit

Dostupnost: Skladem u prodejce. Expedice k Vám domů do 1 dnů od objednávky.Cena: 14 890 Kč

Více informací:

Eliptický trenažér Housefit MOTIO 80 iTrain - Eliptické trenažéry - Trefa Sport .cz

Eliptický trenažér Housefit MOTIO 80 iTrain


Eliptický trenažér HOUSEFIT MOTIO 80 iTrain
 
Eliptický trenažér Housefit Motio 80 je universální rodinný stroj určený jak pro začátečníky, tak sportovně zaměřené osoby. Je vybaven tichou, magnetickou brzdou, precizně provedenou mechanikou, kvalitními komponenty a moderní elektronikou. Díky zvýšené hmotnosti setrvačníku má stroj naprosto plynulý a komfortní chod. Robustní rámová konstrukce s ložisky ve všech pohyblivých částech a zesílená středová osa zaručují dlouhou životnost stroje i při pravidelném využití.
Svůj trénink budete mít pod kontrolou prostřednictvím tréninkového počítače s přehledným podsvětleným LCD displejem a řadou programů. Ať už využijete automatické cvičební programy, nebo si zátěž budete dávkovat ručně, zobrazované hodnoty vám umožní přizpůsobit svůj trénink vaší aktuální kondici a cílům. Na konci tréninku pak můžete jednoduše vyhodnotit váš pokrok z;a pomocí integrovaného RECOVERY programu, který určí úroveň vaší kondice.
Udělejte svůj trénink atraktivní a zábavný díky bluetooth a aplikaci iConsole+. Jednoduše si do svého tabletu či smartphonu ZDARMA stáhněte tréninkovou aplikaci pro Android, nebo iOS, napárujte ji se strojem a vyberte si na Google mapě svou trať jako v reálu. Stroj vám bude měnit zátěž dle toho zda běžíte po rovině či do kopce a vykreslovat ji na mapě. Kromě toho obsahuje aplikace i řadu dalších programů.
Ať už chcete zredukovat svou váhu, zpevnit postavu, nebo zvýšit úroveň své kondice, Housefit Motio 80 vám vždy bude dobrým partnerem.
 
Hlavní výhody:

Optimální ergonomie – při konstrukci stroje bylo dbáno na optimální ergonomii pohybu pro drobnější i vyšší postavy, až do 200 cm.
Plynulý a tichý chod – plynulý a komfortní chod stroje díky vyváženému setrvačníku a rotující hmotě o hmotnosti 19 kg.
Dostatečný rozsah zátěže – možnost nastavení zátěže jak pro začátečníky, tak sportovně zaměřené jedince buď manuálně, nebo automatickými programy.
Kvalitní mechanické zpracování – robustní rámová konstrukce o váze téměř 70 kg, osazení 16-ti průmyslovými ložisky ve všech pohyblivých částech stroje a kvalitní komponenty zaručují dlouhodobě bezproblémové užívání stroje
Ruční režim i automatické programy – snadné ovládání zátěže tlačítky + – na displeji stroje, profilový trénink měnící během šlapání zátěž dle zvolené tratě, případně automatický HRC program udržující vaši tepovou frekvenci ve vybrané zóně pro spalování tuku, zvýšení kondice apod...
Reálné tratě na Google maps - díky Bluetooth a stažení aplikace iConsole+ do svého tabletu či smartphonu máte možnost zvolit si libovolnou trať na Google maps a stroj vám bude upravovat zátěž dle profilu vaší trasy. Na displeji svého zařízení uvidíte kudy.

 
Technické parametry:

magnetická brzda ovládaná servomotorem s plynulou regulací odporu, tichým chodem a dostatečným rozsahem zátěží
robustní ocelová konstrukce stroje o váze téměř 70 kg
stroj je osazen 16-ti průmyslovými ložisky ve všech pohyblivých částech stroje jako je šlapací střed, kloubní spoje, uložení setrvačníku atd.
vnitřní vzdálenost pedálů 17 cm, rozteč chodidel 20 cm
transportní kolečka umožňující snadnou manipulaci se strojem
protiskluzové nášlapné plochy pro vaši bezpečnost
tichý chod zajišťuje plochý řemen s dopínací kladkou
maximální hmotnost uživatele: 150 kg
napájení síťovým adaptérem

Tréninkový počítač:

přehledný podsvícený LCD displej
zobrazení rychlosti, času, vzdálenosti, otáček/min., kalorií, tepové frekvence, zátěže ve Wattech, teploty
digitální údaj o zátěži v rozmezí 1-15 stupňů se zobrazuje přímo na displeji
program RECOVERY určí vaši aktuální fyzickou kondici vyhodnocením rychlosti poklesu tepové frekvence bezprostředně po dokončení tréninku
možnost využití 12-ti přednastavených automatických programů s řízenou zátěží
HRC program řízený tepovou frekvencí 55%, 75%, 90%, který nastavuje zátěž dle vašeho aktuálního tepu a požadovaného cíle (spalování tuku, kondice …)
možnost nastavení individuálního tréninku a jeho uložení do paměti
Bluetooth s aplikací iConsole+umožňující desítky programů, volbu reálné trati na Google maps, Quick start, Profil program, Watt+HR, Fitness test, Recovery heart rate
měření tepové frekvence senzory na madlech, nebo bezdrátově hrudním pásem (pás lze případně dokoupit, není součástí stroje)
praktický držák tabletu

 
Ostatní informace:

rozměry stroje (d x š x v): 135 x 60 x 159 cm
hmotnost stroje: 61,5 kg
kategorie dle DIN EN 957 : HA - určené pro domácí využití
5 let záruka na rám trenažéru
2 roky záruka na kompletní stroj

Kategorie sportovního zboží: Sport | Fitness | Eliptické trenažéry


Potřebujete další informace ke sportovnímu zboží Eliptický trenažér Housefit MOTIO 80 iTrain ? Zeptejte s​e našeho prodavače (zadejte svůj dotaz v pravém dolním rohu stránky).

Komentáře Facebook uživatelů (
)

12 Ostatní výrobky ve stejné kategorii:

fav
Možnosti platby u drtivé většiny našich partnerských obchodů. Většina spolupracujících obchodů umožnuje platbu karou Visa, MasterCard, Rychlou platbu z Vašeho bankovnictví nebo PayPal. Možnost dobírky je samozřejmostí.
NajduZboží.cz