Zobrazit větší

Eliptický trenažér SPIRIT FITNESS XE395 (2017) - montáž zdarma, servis u zákazníka

A9:77065 (pro objednávky)

Nové

Tato americká značka je známá svou vysokou kvalitou. Model SPIRIT FITNESS XE395 má oproti modelu XE195 a XE295nastavitelný sklon (výšku) kroku,...

Více informací:

Výrobce: Sole Fitness

Dostupnost: Skladem u prodejce. Expedice k Vám domů do 1 dnů od objednávky.Cena: 44 990 Kč

Více informací:

Eliptický trenažér SPIRIT FITNESS XE395 (2017) - montáž zdarma, servis u zákazníka - Eliptické trenažéry - Trefa Sport .cz

Eliptický trenažér SPIRIT FITNESS XE395 (2017) - montáž zdarma, servis u zákazníka


Tato americká značka je známá svou vysokou kvalitou. Model SPIRIT FITNESS XE395 má oproti modelu XE195 a XE295nastavitelný sklon (výšku) kroku, což zaručuje nejvyšší možnou ergonomii během cvičení. Cvičení na eliptickém trenažéru zapojuje až 90% všech svalů s minimálním zatížením na klouby. Eliptický trenažér SPIRIT FITNESS je vhodný pro kondiční cvičení, rehabilitační cvičení nebo na cvičení zaměřené ke zvýšení fyzické kondice. Trenažér nabízí kombinaci vynikající mechaniky a ergonomie rámu spolu s jednoduchým ovládáním a manipulací.

Vynikající ergonomie s délkou kroku 51 cm zaručuje správný pohyb nižšším (od 165 cm) ale i vysokým osobám (nad 180 cm).
Eliptický trenažér SPIRIT FITNESS XE395má 20 stupňů obtížnosti, což praktický znamená plynulejší nastavení v menších dávkách oproti trenažérem s nižším počtem zátěžových stupňů. Součástí jsou tréninkové programy (5), včetně dvou přednastavených tepových programů. Kombinací skvělé ergonomie a elektroniky získáte kvalitní eliptický trenažér s vysokým poměrem cena / kvalita.
Design výrobku eliptického trenažéru SPIRIT FITNESS XE395
Vždy když máte chuť jít si zacvičit je velmi důležité aby váš eliptický trenažér měl správné technické předpoklady pro naturální pohyb.
Eliptický trenažér SPIRIT FITNESS XE395 má konstrukci pro osoby s výškou do 220 cm Vhodný je pro osoby s výškou nad 165 cm a zaručuje pohodlnější cvičení s větším rozsahem pohybu než při trenažérech se setrvačníkem umístěným v zadní části. Délka kroku je až 51 cm.
Zabudované měřiče tepové frekvence (v pevných rukojetích) vám poskytují informace o vašem tepu neustále na displeji. Model XE395 má oproti předchůdcům multifunkční rukojeti pro různý způsob držení a ovládání přímo na pohyblivých rukojetích. Ovládání je tedy maximálně praktické a efektivní.

Eliptický trenažér SPIRIT FITNESS XE395 má zabudovaný přijímač pro hrudní pásy. Hrudní pás Vám přibalíme jako dárek. Pokud chcete, aby trénink byl opravdu efektivní, například pro spalování tuků na eliptickém trenažéry, je tento pás nezbytnou pomůckou.

V přední části je umístěn i držák na láhev, pro dodržování správného pitného režimu během cvičení.
Displej eliptického trenažéru SPIRIT FITNESS XE395
Displej je snadno čitelný, přehledný a podsvícený. Úhlopříčka má 7,5 palců a dokonale zobrazuje veškeré informace o tréninku jako je čas, vzdálenost, tepová frekvence a spálené kalorie. Samozřejmostí je i zabudovaný ventilátor. Ventilátor nabízí velmi příjemné osvěžení během tréninku a je k nezaplacení. Zároveň se v přední části konzoly nachází odkládací prostor například pro mobilní telefon, šperky atd.
Konzola modelu XE395 je oproti modelu XE195 zobrazuje zapojení svalových partií spolu s procentem tepové frekvence vůči maximální tepové frekvencí.
Výhodou je nastavitelný sklon konzole, pro správný pozorovací úhel na základě vaší výšky.

20 stupňů obtížnosti10 zabudovaných programů: 5 přednastavených, 1 manuální program, 2 tepové programy a 2 uživatelské programy


podsvícení displeje


jednoduché ovládání


naklápěcí konzolaCelá konzola byla navržena pro velmi jednoduchou obsluhu, kterou zvládne používat opravdu každý a po pár trénincích bude ovládání intuitivní.
Nová konzola teraz aj s bluetooth připojením!

Bluetooth kompatibilní se SPIRIT FIT mobile App, pro nahrávání tréninků do smartphone nebo tabletu
Aplikáce je zdarma
Kompatibilný s MyFitnessPal, MapMyFitness, Fitbit, Under Armour Record, iHealth, Google Play, Apple App store
Umožňuje nahrávaní dat pro více užívatelů
3 různe možnosti displeje
Přednastavené programy (5): tyto programy vám upravují záťež automaticky a v podstatě simulují trénink venku. Celkově az 10 programů. 5 přednastavených + intervalový tréning, 2x tepový program a 2x užívatelský program.

Displej s úhlopříčkou až 19,1 cm s podsvícením, což zajišťuje skvělou viditelnost údajů během cvičení.Tento model má také zabudované reproduktory a velmi jednoduše připojíte svou MP3-ku nebo smartphone prostřednictvím jack-u a můžete poslouchat svou hudbu přímo z trenažéru.

Technické informace pro eliptický trenažér SPIRIT FITNESS XE395
Eliptické trenažéry SPIRIT FITNESS jsou známé svou vysoce kvalitní konstrukcí. Model XE395 je vybaven ložisky ve všech pohyblivých spojích, což zaručuje tichý a bezúdržbový chod.13,5 kg setrvačník a indukční brzdný systém zaručuje maximální komfortní trénink pro začátečníky nebo pokročilé. Indukční brzdný systém je kvalitativně nejvyšší možná třída brzdného systému.

Přední část je vybavena transportními kolečky. V případě, že byste trenažér potřebovali přesunout, jednoduše jej naklopit a na kolečkách přesunete. Při trenažéry SPIRIT XE395 se kladl důraz na ergonomii a proto je zajištěna minimální vzdálenost mezi pedály. Pedály jsou pod sklonem 2 stupně, pro snížení tlaku páteře na nohy.
Nosnost konstrukce je 180 kg a doporučujeme ho uživatelům s váhou do 150 kg. Pokud při výběru zvolíte trenažér s dostatečnou rezervou v nosnosti, prodloužíte jeho životnost.

SPIRIT FITNESS XE395 má zabudovanou elektronickou regulaci sklonu (výšky) kroku, kterou je možné regulovat až v 20-ti pozicích a plně přizpůsobit tréninku nebo uživateli. Oproti jiným trenažérem lze nastavit také sklon samotných pedálů a to až ve 3 pozicích.

Rozměry produktu trenažéru jsou délka 190,5 cm, šířka 71 cm a výška 160 cm. Z technického hlediska jsou eliptické trenažéry se setrvačníkem v předu rozměrově větší, avšak pohyb na trenažéry je mnohem přirozenější. Pokud máte prostor, volte rozhodně eliptical se setrvačníkem v přední části.

Snadná montáž eliptického trenažéru SPIRIT FITNESS XE395
Eliptický trenažér od SPIRIT FITNESS je dodáván již predzmontovaný a samotné smontování je velmi jednoduché. Složíte ho v pár jednoduchých krocích a pokud nejste technický antitalent, máte ho smontovaný z;a cca hodinku a půl.

Záruka na eliptický trenažér SPIRIT FITNESS XE395
Rám: doživotní záruka
Brzdný systém: doživotní záruka
Elektronika: 3 roky
Zbývající části (spotřební materiál - ložiska, guma, plast ...): 1 rok
Servis záruční: bezplatný servis u zákazníka servisním technikem přímo z firmy
Servis pozáruční: servis u zákazníka servisním technikem přímo z firmy
Vhodné pro domácí využití max. 2h / den
Rychlý přehled nejdůležitějších parametrů eliptického trenažéru SPIRIT FITNESS XE395:
podsvícený displej
10 přednastavených programů
13,5 kg setrvačník
nosnost 182 kg
délka kroku: 51 cm
zabudovaný ventilátor
zabudovaný přijímač pro hrudní pás
hrudní pás dodáváme v balení
nastavitelná výška a sklon kroku a pedálů
kloubní spoje: průmyslová ložiska
celkový rozměr d x š x v: 190,5 x 71 x 160 cm
váha trenažéru: 98 kg
Technicke parametryNosnosť produktu
182 kg


Hmotnosť
98 kg


Hmotnosť zotrvačníka
13,5 kg


Počet stupňov záťaže
20


Brzdný systém
ECB - Electronic control brake - magnetický


Displej zobrazuje
čas, záťaž, vzdialenosť, kalórie, počet otáčok z;a minútu, názov programu, výkon vo wattoch, počet kôl, rýchlosť, tepovú frekvenciu


Veľkosť kroku (d x v x š)
51 x 15 x 4 cm


Celkový počet programov
10


Prednastavené programy
6


HRC tepové programy
2


Užívateľské programy
2


Typ displeja
7,5 palcový LCD displej s podsvietením


Príjmač pre hrudný pás
áno - súčasťou balenia


Meranie tepu
meranie pomocou integrovaných snímačov na madlách


Dĺžka
190,5 cm


Šírka
71 cm


Výška produktu
160 cm


 

 

 

Kategorie sportovního zboží: Sport | Fitness | Eliptické trenažéry


Potřebujete další informace ke sportovnímu zboží Eliptický trenažér SPIRIT FITNESS XE395 (2017) - montáž zdarma, servis u zákazníka ? Zeptejte s​e našeho prodavače (zadejte svůj dotaz v pravém dolním rohu stránky).

12 Ostatní výrobky ve stejné kategorii:

fav
Možnosti platby u drtivé většiny našich partnerských obchodů. Většina spolupracujících obchodů umožnuje platbu karou Visa, MasterCard, Rychlou platbu z Vašeho bankovnictví nebo PayPal. Možnost dobírky je samozřejmostí.
NajduZboží.cz