Zobrazit větší

Elektromagnetický eliptický trenažér HS-300C Sentinel s hrudním pásem + podložka

A43:45081 (pro objednávky)

Nové

Eliptický trenažér HS-300C Sentinel Elektromagnetický eliptický trenažér HS-300C Sentinel je prvotřídní fitness vybavení...

Více informací:Dostupnost: Skladem u prodejce. Expedice k Vám domů do 1 dnů od objednávky.Cena: 22 900 Kč

Více informací:

Elektromagnetický eliptický trenažér HS-300C Sentinel s hrudním pásem + podložka - Eliptické trenažéry - Trefa Sport .cz

Elektromagnetický eliptický trenažér HS-300C Sentinel s hrudním pásem + podložka


Eliptický trenažér HS-300C Sentinel


Elektromagnetický eliptický trenažér HS-300C Sentinel je prvotřídní fitness vybavení ze série 300 značky Hop-Sport, navržených pro náročné uživatele. Výhodou modelu Sentinel je nastavitelná výška rukojetí a plošin pro chodidla. Systém magnetického odporu o hmotnosti 30 kg a otočné válce zajišťují hladký provoz zařízení. Těžká konstrukce s hmotností 93,5 kg a vyrovnávací nohy (systém vyrovnávání nerovností) zvyšují bezpečnost a stabilitu během cvičení. Intuitivní počítač umožňuje spojit trénink se zábavou. Sledujte své pokroky a také své oblíbené seriály během cvičení, používejte populární aplikace - s trenažérem HS-300C Sentinel bude Váš trénink potěšením! Kromě toho, sada zahrnuje tlumící podložku pod stroje a telemetrický pás, který umožňuje snadné a přesné měření pulsu.
Pokročilý počítač iConsole +


Spojte efektivní trénink se zábavou! Eliptický trenažér HS-300C Sentinel má intuitivní počítač iConsole + s dotykovým displejem, který je založen na systému Android a je vybaven funkcí Bluetooth 4.0, portem USB a wi-fi. Vestavěný držák pro mobilní zařízení vám umožní pohodlně používat svůj smartphone nebo tablet. Počítač poskytuje širokou škálu tréninkových funkcí a programů, což umožňuje provádět různorodé tréninky a sledovat vaše výsledky na všech úrovních. Kromě toho nabízí přístup k sociálním sítím a mobilním aplikacím.


Nastavitelné plošiny pro chodidla


Pohodlí během cvičení je základem! Proto je elektromagnetický trenažér HS-300C Sentinel vybaven širokými, protiskluzovými plošinami pro chodidla. Díky nim si můžete být jisti, že se vaše nohy nebudou klouzat během cvičení, což vám umožní plně se soustředit na prováděná cvičení. Tříúrovňové horizontální nastavení plošin umožňuje optimálně přizpůsobit jejich nastavení vašim potřebám.
Nastavitelné řídítka


Díky 4-stupňovému nastavení výšky řídítek, můžete zařízení snadno přizpůsobit Vaší výšce. Polohu rukojetí můžete snadno nastavit pomocí otočného knoflíku, který se nachází na základně sloupů.


Ventilátor s nastavitelným průtokem vzduchu


Zajistěte si příjemný, chladný dech během intenzivního tréninku! Všechna zařízení ze série 300 jsou vybavena ventilátorem s třístupňovou regulací výkonu, který lze snadno nastavit na dotykové obrazovce počítače iConsole +.
Snadné přesouvání


Po tréninku se nemusíte obávat, že váš obývák bude stále vypadat jako tělocvična. Funkční transportní kolečka, zabudované do předního stabilizátoru, zajišťují plnou mobilitu zařízení a díky praktické rukojeti, umístěné v zadním stabilizátoru, můžete tento trenažér snadno přesunout na jiné místo.


Telemetrický pás


Při cvičení na trenažéru HS-300C Sentinel můžete zkontrolovat puls pomocí telemetrického pásu. Pás nabízí přesnější měření a jeho použití je mnohem jednodušší a pohodlnější - během tréninku nemusíte myslet na to, abyste stále drželi rukojeti se senzory, ale můžete se soustředit na pohyb těla. Výsledek měření pulsu se objeví na displeji tréninkového počítače.
Telemetrický pás je kompatibilní s rotopedem Hop-Sport HS-300C Sentinel a je odolný vůči prachu a vodě v souladu s normou IP67. Kromě toho se dá snadno čistit - po tréninku můžete odepnout přijímač signálu a opláchnout pás vodou s jemným čisticím prostředkem.
Tlumící podložka


Sada zahrnuje také ochrannou podložku, která bude účinná při zařízeních jako vrstva absorbující vibrace a poskytující zvukovou izolaci během cvičení. Díky protiskluzovému materiálu bude stabilním základem během intenzivních tréninků. Kromě toho vám pomůže chránit podlahu před poškrábáním a nečistotami. Po ukončení tréninku lze podložku snadno svinout a odložit spolu se zařízením.Technické údaje:


Držák na lahev: ano
Doporučená výška cvičence: 160-200 cm
Faktor Q: 20 cm
Síťové napájení: ano
Rozměry produktu zařízení: dél.173 cm, šíř. 42 cm, výš. 82 cm
Třída vodotěsnosti tělem. pásu: IP67
Měření pulsu: ano
Dodatečné funkce: tlumící podložka, port USB, Wi-fi, nastavitelné řidítka, ventilátor s nastavením výkonu
Displej: LCD
Nastavení odporu: el...

Kategorie sportovního zboží: Eliptické trenažéry


Potřebujete další informace ke sportovnímu zboží Elektromagnetický eliptický trenažér HS-300C Sentinel s hrudním pásem + podložka ? Zeptejte s​e našeho prodavače (zadejte svůj dotaz v pravém dolním rohu stránky).

Komentáře Facebook uživatelů (
)

12 Ostatní výrobky ve stejné kategorii:

fav
Možnosti platby u drtivé většiny našich partnerských obchodů. Většina spolupracujících obchodů umožnuje platbu karou Visa, MasterCard, Rychlou platbu z Vašeho bankovnictví nebo PayPal. Možnost dobírky je samozřejmostí.
NajduZboží.cz