Zobrazit větší

Elektromagnetický eliptický trenažér HS-100s Strive + podložka

A43:46066 (pro objednávky)

Nové

Eliptický trenažér HS-100S Strive + podložka Eliptický trenažér HS-100S Strive s ochrannou podložkou v sadě zajistí, že...

Více informací:Dostupnost: Skladem u prodejce. Expedice k Vám domů do 1 dnů od objednávky.Cena: 17 990 Kč

Více informací:

Elektromagnetický eliptický trenažér HS-100s Strive + podložka - Eliptické trenažéry - Trefa Sport .cz

Elektromagnetický eliptický trenažér HS-100s Strive + podložka


Eliptický trenažér HS-100S Strive + podložka


Eliptický trenažér HS-100S Strive s ochrannou podložkou v sadě zajistí, že domácí fitness tréninky budou ještě efektivnější a pohodlnější. Speciálně navržená konstrukce umožňuje zpevnění celého těla, zejména nohou, boků a hýždí. Magnetický systém odporu o hmotnosti 20 kg a otočné válce zajišťují hladký a tichý provoz zařízení. Intuitivní počítač s Bluetooth 4.0 umožňuje interaktivní trénink na různých úrovních. Kromě toho, je stroj kompatibilní s bezdrátovým telemetrickým pásem HS-P095PR, který vám umožní rychle a pohodlně měřit váš puls během cvičení.
Počítač s Bluetooth 4.0


Počítač nabízí 12 přednastavených tréninkových programů, manuální program, 4 programy HRC, programy ovládané prací srdce a program WATT. Kromě toho, můžete pomocí funkcí Recovery a Body Fat zkontrolovat kondici vašeho těla a změřit hladinu tělesného tuku. Zabudovaná podložka pro tablet, připojení USB a Bluetooth 4.0 jsou zárukou toho, že při cvičení na eliptickém trenažéru můžete používat své mobilní zařízení a specializovanou tréninkovou aplikaci iConsole + training.


Protiskluzové nášlapy


Pohodlí a bezpečnost během tréninku jsou základem! Elektromagnetický trenažér HS-100S Strive je vybaven širokými protiskluzovými nášlapy pro chodidla, díky nim si můžete být jisti, že Vaše nohy se nebudou pohybovat, což Vám umožní koncentrovat se na tréninku.
Snadné přesouvání


Po tréninku se nemusíte obávat, že váš obývák bude stále vypadat jako tělocvična. Díky funkčním transportním kolečkům, zabudovaným do předního stabilizátoru, a rukojeti v zadním stabilizátoru, může být eliptický trenažér HS-100S Strive snadno přemístěn na jiné místo, takže nezabírá místo ve vašem pokoji.


Dotykové snímače pulsu


Změřte svůj puls pomocí citlivých dotykových senzorů umístěných v rukojetích nad tréninkovým počítačem. Puls změříte velmi snadno, umístěním rukou na rukojeti. Ať už jde o spalování tělesného tuku nebo zlepšení vytrvalosti - optimální tep Vám vždy pomůže dosáhnout stanovených cílů. Navíc, HS-100S Strive je kompatibilní s telemetrickým pásem HS-P095PR, což ještě více usnadňuje sledování vašeho pulsu během tréninku - aniž byste museli mít ruce na senzorech.
Držák na láhev


Eliptický trenažér HS-100S Strive je vybaven držákem na láhev, umístěným na profilu pod tréninkovým počítačem. Nemusíte sestoupit z trenažéru, aby dosáhnout na osvěžující vodu - od nynějška, když trénujete, můžete ji mít vždy po ruce.


Tlumící podložka


Sada zahrnuje také ochrannou podložku, která bude účinná při zařízeních jako vrstva absorbující vibrace a poskytující zvukovou izolaci během cvičení. Díky protiskluzovému materiálu bude stabilním základem během intenzivních tréninků. Kromě toho vám pomůže chránit podlahu před poškrábáním a nečistotami. Po ukončení tréninku lze podložku snadno svinout a odložit spolu se zařízením.


Parametry počítače:


Funkce zobrazené na počítači:


Čas (min / s)
rychlost
vzdálenost
kalorií
puls
Watt (rozsah výkonu 0 - 999)


12 tréninkových programů, 4 v každé kategorii - režim pro začátečníky, pokročilé a sportovní, v každém můžete nastavit dobu tréninku
Manuální program zaměřený na čas, kalorie, vzdálenost, tep
Program WATT s volbou cílové hodnoty funkce a času, úrovně od 10 do 350 lze nastavit každých 5, odpor se automaticky nastaví na nastavenou hodnotu wattu
H.R.C program, 3 úrovně 55, 75 a 90 nebo individuální nastavení z rozsahu hodnot pulzů, program řízený časem
Program Recovery - testování fyzické kondice 
Program Body Fat, měření tělesného tuku, výsledek FAT% a BMI index
Držák na tablet
Bluetooth 4.0
USB s funkcí nabíjení
Kompatibilní s pásem HS-P095PR
Možnost připojení k aplikaci TuneLink, iConsole + traning


Technické údaje trenažéru:


Výrobce: Hop-Sport
Model: HS-100S Strive
Hmotnost produktu stroje: 63 kg
Rozměry produktu: výška 163 cm, šířka 64 cm, délka 130 cm
Rozměr balení: výška 77 cm, šířka 60 cm, délka 145 cm
Třída vybavení: HC
Elektrický
Hmotnost produktu magnetického systému odporu: 21 kg
Délka kroku: 26 cm
Q faktor: 5 cm
Elektronické plynulé nastavení odporu
Síťová připojení: 230V
Rozměry produktu plošin pro chodidla: 43 cm x 22...

Kategorie sportovního zboží: Eliptické trenažéry


Potřebujete další informace ke sportovnímu zboží Elektromagnetický eliptický trenažér HS-100s Strive + podložka ? Zeptejte s​e našeho prodavače (zadejte svůj dotaz v pravém dolním rohu stránky).

12 Ostatní výrobky ve stejné kategorii:

fav
Možnosti platby u drtivé většiny našich partnerských obchodů. Většina spolupracujících obchodů umožnuje platbu karou Visa, MasterCard, Rychlou platbu z Vašeho bankovnictví nebo PayPal. Možnost dobírky je samozřejmostí.
NajduZboží.cz