Zobrazit větší

Eliptický trenažér elektromagnetický HS-100C Galaxy iConsole + training

A43:28920 (pro objednávky)

Nové

Eliptický trenažér HS-100C Galaxy je moderní stroj pro profesionální a intenzivní trénink. Díky systému otočných válečků a vodících...

Více informací:Dostupnost: Skladem u prodejce. Expedice k Vám domů do 1 dnů od objednávky.Cena: 17 200 Kč

Více informací:

Eliptický trenažér elektromagnetický HS-100C Galaxy iConsole + training - Eliptické trenažéry - Trefa Sport .cz

Eliptický trenažér elektromagnetický HS-100C Galaxy iConsole + training


Eliptický trenažér HS-100C Galaxy je moderní stroj pro profesionální a intenzivní trénink. Díky systému otočných válečků a vodících lišt, na kterých se pohybují nožní opěrky, zajišťuje eliptický trenažér nejvyšší komfort cvičení.

Poloha během tréninku je přirozená, protože vzdálenost mezi opěrkami je pouze 12 cm. Eliptický trenažér Galaxy HS 100C má dvojité válečky, které se pohybují na vysoce kvalitních kolejnicích, aby poskytovaly plynulý chod a větší stabilitu. Eliptický trenažér má nosnost až 150 kilogramů.

Při tréninku na Galaxy HS 100C se nikdy nebudete nudit! Stroj má zabudovaný držák na tablet a Bluetooth 4.0, díky kterému poskytuje přístup k tréninkové aplikaci iConsole + training. Tato aplikace umožňuje ovládat nastavení počítače z mobilního zařízení, přizpůsobit si cvičení, používat další programy. Umožňuje také vytvořit si svůj profil v aplikaci a sdílet své výsledky v sociálních sítích.

Třída Premium - vytrvalostní trénink. Trenažér HS-100C Galaxy Vám nabízí množství vytrvalostních tréninkových programů, 32 nastavitelných úrovní odporu a 24 kg magnetického odporového systému. Protiskluzové nášlapy poskytují potřebnou stabilitu a nabízejí optimální polohu pro začátečníky, ale i pokročilé. Na tomto zařízení procvičíte všechny hlavní svalové skupiny. Díky stylovému designu je eliptický trenažér HS100C Galaxy ideálním tréninkovým řešením i pro místnosti s omezeným prostorem.

S eliptickým trenažérem HS-100C Galaxy obdržíte ochrannou podložku HS-0160 zdarma - je to vysoce kvalitní výrobek určený pro majitele sportovních trenažérů a jiných fitness zařízení. Podložka HS-0160 slouží jako zvuková izolace a tlumící vrstva během cvičení. Kromě toho Vám poskytne potřebnou stabilitu během intenzivního tréninku. Rovněž slouží jako ochrana podlahy před poškrábáním a nečistotami.

Technické údaje podložky:

Délka: 160 cm / šířka: 68 cm / tloušťka: 0,3 cm
Tréninkový počítač s měřením pulsu


Tréninkový počítač Vám nabízí velký výběr tréninkových programů a umožňuje Vám ovládat tyto parametry: čas, rychlost, vzdálenost, kalorie a srdeční frekvenci. Navíc funkce Recovery Vám umožňuje provést orientační test tělesné kondice. Body Fat určí hladinu tělesného tuku a vypočítá index BMI a dotykové senzory Vám umožní měřit Váš puls. Díky stojanu pro mobilní zařízení, můžete během cvičení sledovat své oblíbené filmy nebo seriály.
Transportní kolečka


Po tréninku se nemusíte obávat, že Vaše obývák bude stále vypadat jako tělocvična. Transportní kolečka zajišťují úplnou mobilitu tohoto zařízení. Díky transportním kolečkům můžete své zařízení bez problémů posunout na jiné místo.


Protiskluzové nášlapy


Bezpečnost během tréninku je nezbytná, a proto je trenažér Galaxy vybaven širokými protiskluzovými nášlapy pro chodidla. Díky nim si můžete být jisti, že Vaše nohy se nebudou pohybovat, což Vám umožní koncentrovat se na tréninku.
Držák na láhev


Víme, jak důležité je pohodlí během cvičení. Proto je eliptický trenažér Galaxy vybaven držákem na láhev umístěným pod tréninkovým počítačem. Nemusíte přerušovat trénink, abyste mohli napít - nyní můžete mít láhev s vodou na dosah ruky.Technické údaje:


    Rozměry produktu eliptického trenažéru: Výška produktu 178 cm, Šířka 66 cm, Délka 155 cm
    Producent: Hop - Sport
    Model: HS-100C Galaxy
    Hmotnost produktu zařízení: 83,5 kg.
    Třída zařízení: Light Commercial
    Nastavení zátěže: elektronické nebo řízené aplikací iConsole + training
    Počítač LCD s dotykovým displejem
    Měření pulsu
    Hmotnost produktu systému zátěžového kola: 24 kg
    Délka kroku: 520 mm EXT
    Držák na láhev
    Síťové napájení: 230V
    Protiskluzové nášlapy: 39,5 x 15,5 cm


Specifikace počítače:


    Displej: 11 oken LED
    Bluetooth 4,0
    Kompatibilní aplikace: iConsole + training
    Čas (min., Sek.)
    rychlost
    vzdálenost
    kalorie
    puls
    Měření pulsu ve fázi odpočinku s vyhodnocením efektivnosti
   12 tréninkových programů + vyhodnocení hladiny tuku v těle
    manuální program zaměřený na čas, kalorie, vzdálenost, puls. program WATT a HRC
    Nepřetržitý ukazatel hodnot: 8 funkcí
    Test na efektivitu 1
    Měření tělesného tuku (%)

Kategorie sportovního zboží: Eliptické trenažéry


Potřebujete další informace ke sportovnímu zboží Eliptický trenažér elektromagnetický HS-100C Galaxy iConsole + training ? Zeptejte s​e našeho prodavače (zadejte svůj dotaz v pravém dolním rohu stránky).

Komentáře Facebook uživatelů (
)

12 Ostatní výrobky ve stejné kategorii:

fav
Možnosti platby u drtivé většiny našich partnerských obchodů. Většina spolupracujících obchodů umožnuje platbu karou Visa, MasterCard, Rychlou platbu z Vašeho bankovnictví nebo PayPal. Možnost dobírky je samozřejmostí.
NajduZboží.cz