Zobrazit větší

Leader Fox Neba 2019-2 16,5\"

8592826014238

A41:591168 (pro objednávky)

Nové

Městské elektrokolo Leader Fox Neba 2019-2 je novinka pro sezónu 2019. Kolo je s hliníkovým rámem, stylovém designem, odpruženou přední...

Více informací:Dostupnost: Skladem u prodejce. Expedice k Vám domů do 3 dnů od objednávky.Cena: 49 990 Kč

Více informací:

Leader Fox Neba 2019-2 16,5" - Elektrokola - Trefa Sport .cz

Leader Fox Neba 2019-2 16,5"

Vlastnosti pro toto sportovní vybavení:

  • Velikost rámu: 16,5"


Městské elektrokolo Leader Fox Neba 2019-2 je novinka pro sezónu 2019. Kolo je s hliníkovým rámem, stylovém designem, odpruženou přední vidlicí, kotoučovými brzdami, 8-mi stupňovou integrovanou přehazovačkou shimano nexus a rozměrem kol 28\“. Baterie je s výkonnými články LG s kapacitou 16Ah (576Wh) umístěnou na zadním nosiči. Dalším plusem je rychlo nabíječka s nabíjecím proudem 3A. Díky níž se výrazně zkrátí doba nabíjení baterie.

Elektrokolo je vybaveno středovým motorem Bafang Max Drive s nominálním výkonem 250W a max. výkonem 350W. Tento motor se mimo jiné může pochlubit vysokým kroutícím momentem, který může dosáhnout hodnoty až 80 Nm a je vybaven torzním snímačem síly šlapání. To znamená, že čím větší silou cyklista šlape, tím větší silou motor pomáhá. Elektromotor Bafang Max Drive se rychle zařadil mezi zavedenými středovými pohony především díky svému kvalitnímu zpracování. Dále vyniká velmi plynulým chodem, nadprůměrným výkonem ve stoupání a tichým chodem. Systém se ovládá pomocí barevného LCD displeje a tlačítkového ovladače umístěného na řídítkách.

Přehledný barevný LCD displej zobrazuje funkce:


volbu 5 režimů asistence

funkci WALK (rychlost chůze – využití např: při vedení kola do prudkého kopce)

zobrazení aktuální, maximální a průměrné rychlosti

ujeté kilometry: jednotlivá jízda/celková ujeta vzdálenost

denní a noční režim (podsvícení displeje)

ukazatel stavu nabití baterie
Příslušenství:

Nabíječka a akumulátor je součástí balení.Dojezd na plně nabitou baterii:


průměrný 80 km

maximální až 120 km
Dojezd elektrokola závisí na různých faktorech: hmotnost jezdce a nákladu, fyzická kondice jezdce, styl a povaha jízdy, technický stav kola, teplota, směr a síla větru, výškový profil trasy a povaha terénu (hrubý povrch, kopcovitý terén, časté rozjíždění atd. snižují dojezd).Upozornění:

Při nesprávném řazení (používání \„těžkých\“ převodů při výjezdech) může docházet v extrémních podmínkách k přehřívání řídící jednotky. Elektrokola Leader Fox nejsou určená pro tažení přívěsných vozíků. Snižuje se tím dojezd elektrokola.

Kategorie sportovního zboží: .cz | Sport | Cyklistika | Elektrokola


Potřebujete další informace ke sportovnímu zboží Leader Fox Neba 2019-2 16,5" ? Zeptejte s​e našeho prodavače (zadejte svůj dotaz v pravém dolním rohu stránky).

Komentáře Facebook uživatelů (
)

12 Ostatní výrobky ve stejné kategorii:

fav
Možnosti platby u drtivé většiny našich partnerských obchodů. Většina spolupracujících obchodů umožnuje platbu karou Visa, MasterCard, Rychlou platbu z Vašeho bankovnictví nebo PayPal. Možnost dobírky je samozřejmostí.
NajduZboží.cz