Zobrazit větší

STIL-FIT ergometr - montáž zdarma, servis u zákazníka

A4:91355 (pro objednávky)

Nové

STIL-FIT představuje dosud nevídaný design domácích ergometrů. Tento technicky vyspělý cardio trenažér padne do každého moderního interiéru...

Více informací:Dostupnost: Skladem u prodejce. Expedice k Vám domů do 1 dnů od objednávky.Cena: 64 990 Kč

Více informací:

STIL-FIT ergometr - montáž zdarma, servis u zákazníka - Cyklotrenažéry - Trefa Sport .cz

STIL-FIT ergometr - montáž zdarma, servis u zákazníka


STIL-FIT představuje dosud nevídaný design domácích ergometrů. Tento technicky vyspělý cardio trenažér padne do každého moderního interiéru svými křivkami a propracovanými detaily madel, sedadla a velmi stylového krytu magnetického setrvačníku. Svým vzhledem velice věrně připomíná klasické jízdní kolo.
 
Tablety a Smart phony se staly pro mnohé z nás nerozlučným společníkem v každodenním životě. Společnost STIL-FIT tedy přišla s inovativním řešením, které nabízí software pro Vaše mobilní zařízení díky kterému se stává tréninkovým počítačem. Díky tomu získáváte jednoduché, pohodlné a důmyslné ovládání, na které jste již zvyklí. Z vašeho smartphonu se stává Váš tréninkový computer, který umožní jednoduché a pohodlné ovládání vašeho cvičebního plánu.
 
Software nabízí přehledné zpracování cvičebních hodnot a s tak i mnoho tréninkových programů. Data mohou být přenášena do vašeho zařízení buďto prostřednictvím Bluetooth, nebo wifi. Díky tomu získáváte i možnost během cvičení využívat zařízení běžným způsobem. Můžete si tedy v klidu číst noviny, prohlížet web, dívat se na seriál tak, jak jste zvyklí. Tréninková aplikace se díky neustálému propojení s internetem velice snadno aktualizuje a tudíž nestárne. Doporučujeme se podívat na video v záložce VIDEA
 
Madla Rukojeti STIL-FIT vyrobené německou firmou Ergon nabízí pohodlné a ergonomické držení. Tato firma byla oceněna cenou Red Dot Design výrobku. Integrované měřiče pulsu jsou samozřejmostí. Dále lze nastavit úhel ohybu (výšku) až 40° jako na řídítkách u klasického bicyklu.
 
Úložný prostor Na tomto ergometru si můžete odložit svůj I-phone, velkou láhev s nápojem a dokonce i ručník na speciálním háčku.
 
Sedadlo Úhel a horizontální pozici lze jednoduše nastavit rychloupínacími hliníkovými pákami. Do nosného profilu vyryta stupnice 1-7 pro snadnější zapamatování Vaší ideální výšky sedadla.
 
Pedály Extrémně odolné pedály jsou vyrobeny pomocí CNC z hliníku a obvykle jsou využívaný pro extrémní sport mountain biking. Ovšem můžete si pedály vyměnit opět jako na klasickém jízdním kole, aby splňovaly Vaše individuální potřeby.Parametry:Nosnost:130 kgBrzdný systém:Magnetický brzdný systémPřepravní kolečka:AnoGenerátor - nepotřebuje el.proud:AnoStupně zátěže:24Programy - vlastní nastavení:AnoMěření pulsu v madlech:AnoUkazatel výkonu ve wattech:AnoDržák na lahev:AnoKompatibilní s měřiči pulsu POLAR:AnoProgramy:AnoVáha:38 kgDélka:115 cmŠířka:50 cmVýška produktu:120 cmVáha setrvačníku:10,5 kg

Kategorie sportovního zboží: Sport | Fitness | Cyklotrenažéry


Potřebujete další informace ke sportovnímu zboží STIL-FIT ergometr - montáž zdarma, servis u zákazníka ? Zeptejte s​e našeho prodavače (zadejte svůj dotaz v pravém dolním rohu stránky).

Komentáře Facebook uživatelů (
)

12 Ostatní výrobky ve stejné kategorii:

fav
Možnosti platby u drtivé většiny našich partnerských obchodů. Většina spolupracujících obchodů umožnuje platbu karou Visa, MasterCard, Rychlou platbu z Vašeho bankovnictví nebo PayPal. Možnost dobírky je samozřejmostí.
NajduZboží.cz