Zobrazit větší

Cyklistická helma Rudy Project VENGER CROSS

655586642139

A35:HL66002-nd (pro objednávky)

Nové

Rudy Project VENGER CROSS je velmi univerzální MTB přilbou, jež nabízí vysoký komfort nošení a odvětrávání. Za účelem vysoké ochrany hlavy...

Více informací:

Výrobce: Bauer

Dostupnost: Skladem u prodejce. Expedice k Vám domů do 2 dnů od objednávky.Cena: 3 815 Kč

Více informací:

Cyklistická helma Rudy Project VENGER CROSS - Cyklistické helmy - Trefa Sport .cz

Cyklistická helma Rudy Project VENGER CROSS

Vlastnosti pro toto sportovní vybavení:

  • COLOR: Multicolor
  • gender: unisex
  • SIZE: M


Rudy Project VENGER CROSS je velmi univerzální MTB přilbou, jež nabízí vysoký komfort nošení a odvětrávání. Za účelem vysoké ochrany hlavy jezdce je helma obohacena technologií In Mold X-Kross. Konstrukčně se opírá o spojení tří odolných, navzájem pevně spojených vrstrev: exoskelet, vnitřní výplň z pěny EPS a polykarbonátovou svrchní vrstvu. Takové provedení nabízí potřebnou úroveň ochrany hlavy a účinně rozprostírá nárazovou energii na větší plochu a pohlcuje ji. Model VENGER CROSS je vybaven až 22 ventilačními otvory. Jejich rozmístění a tvar byly navrženy tak, aby bylo odvětrávání pokožky hlavy co nejúčinnější a nedocházelo k přehřívání. Přední část helmy je vybavena systémem Airframe, úroveň ventilace vzduchu ještě vylepšujícím. Řeč je o speciální mřížce, která umožňuje lépe ochlazovat čelo a zabraňuje stékání potu do očí. Pro snadné dopasování k obvodu hlavy je přilba vybavena snadno nastavitelným systémem s otočným kolečkem RSR 10 RETENTION SYSTEM. Za vysokou úroveň komfortu nošení dále odpovídají vyměnitelné vnitřní polštářky ze syntetické pěny a síťka, chránící před zalétáváním hmyzu. Před oslněním či deštěm Váš obličej ochrání snadno a rychle snímatelná stříška. VENGER CROSS je ideální volbou pro cyklisty, milující jízdu v terénu. Bude ale také použitelný pro každodenní jízdu po městě coby univerzální model.

Kategorie sportovního zboží: PÁNCZÉ | DOPLŇKY | Cyklistické helmy


Potřebujete další informace ke sportovnímu zboží Cyklistická helma Rudy Project VENGER CROSS ? Zeptejte s​e našeho prodavače (zadejte svůj dotaz v pravém dolním rohu stránky).

12 Ostatní výrobky ve stejné kategorii:

fav
Možnosti platby u drtivé většiny našich partnerských obchodů. Většina spolupracujících obchodů umožnuje platbu karou Visa, MasterCard, Rychlou platbu z Vašeho bankovnictví nebo PayPal. Možnost dobírky je samozřejmostí.
NajduZboží.cz