Zobrazit větší

Cyklistická helma POC AXION

7325541004090

A35:10732-8275 (pro objednávky)

Nové

POC AXION SPIN je zbrusu nově navrženou helmou, určenou speciálně pro terénní jízdu na horských stezkách (trail) a enduro. Dobře se uplatní...

Více informací:

Výrobce: Bauer

Dostupnost: Skladem u prodejce. Expedice k Vám domů do 2 dnů od objednávky.Cena: 3 462 Kč

Více informací:

Cyklistická helma POC AXION - Cyklistické helmy - Trefa Sport .cz

Cyklistická helma POC AXION

Vlastnosti pro toto sportovní vybavení:

  • COLOR: White|Green
  • gender: unisex
  • SIZE: XL|XXL


POC AXION SPIN je zbrusu nově navrženou helmou, určenou speciálně pro terénní jízdu na horských stezkách (trail) a enduro. Dobře se uplatní také pro celodenní ježdění na horském kole v náročném členitém terénu nebo na tvrdém povrchu v bike parku. Díky lépe propracované konstrukci své zadní části nabízí AXION SPIN větší úroveň ochrany týlu hlavy, než je tomu u klasických modelů přileb pro terénní ježdění. Může se zároveň pochlubit důmyslně provedeným systémem odvětrávání, který i během parných dnů účinně zabrání přehřívání hlavy. Novátorským technickým řešením je u tohoto modelu zabudovaná technologie SPIN (Shearing Pad Inside). Řeč je o patentovaném systému silikonových výložek, jejichž úkolem je v nejvyšší možné míře zamezit negativním důsledkům prudkých a náhlých úderů, během nichž dojde k předání silné kinetické energie pod šikmým úhlem. V případě pádu umožňuje systém SPIN rotaci helmy s ohledem na pozici hlavy. Výsledkem je účinné snížení a rozprostření nárazové energie, mající z;a úkol lépe ochránit mozek. Pro bezpečnou a snadnou úpravu k obvodu hlavy je helma vybavena lehkým a intuitivně ovladatelným systémem regulace. Model AXION SPIN je vybaven upravitelnou a snímatelnou stříškou. Její patentovaná konstrukce se přímo podílí na zvýšené úrovni ochrany v případě nečekaného pádu. Při úderu se stříška automaticky oddělí od zbytku helmy, čímž se do značné míry zamezí přenosu destruktivní energie dozadu na šíji. Helma je plně kompaktibilní s klasickými cyklistickými brýlemi i těmi profesionálními.

Kategorie sportovního zboží: PÁNCZÉ | DOPLŇKY | Cyklistické helmy


Potřebujete další informace ke sportovnímu zboží Cyklistická helma POC AXION ? Zeptejte s​e našeho prodavače (zadejte svůj dotaz v pravém dolním rohu stránky).

12 Ostatní výrobky ve stejné kategorii:

fav
Možnosti platby u drtivé většiny našich partnerských obchodů. Většina spolupracujících obchodů umožnuje platbu karou Visa, MasterCard, Rychlou platbu z Vašeho bankovnictví nebo PayPal. Možnost dobírky je samozřejmostí.
NajduZboží.cz