Zobrazit větší

Cyklistická helma POC VENTRAL AIR

7325540998246

A35:10670-1037 (pro objednávky)

Nové

POC VENTRAL AIR je helmou pro silniční ježdění. Nabízí skvělé aerodynamické vlastnosti a vysokou úroveň ventilace. Byla navržena způsobem...

Více informací:

Výrobce: Bauer

Dostupnost: Skladem u prodejce. Expedice k Vám domů do 2 dnů od objednávky.Cena: 5 448 Kč

Více informací:

Cyklistická helma POC VENTRAL AIR - Cyklistické helmy - Trefa Sport .cz

Cyklistická helma POC VENTRAL AIR

Vlastnosti pro toto sportovní vybavení:

  • COLOR: Black
  • gender: unisex
  • SIZE: L


POC VENTRAL AIR je helmou pro silniční ježdění. Nabízí skvělé aerodynamické vlastnosti a vysokou úroveň ventilace. Byla navržena způsobem umožňujícím co nejefektivnější využití proudícího vzduchu k ochlazování pokožky hlavy. Díky masivním ventilačním otvorům a vnitřním kanálům, regulujícím úroveň proudění vzduchu, nabízí přilba efektivní ochlazování povrchu hlavy jak z;a rychlé, tak z;a pomalé jízdy. Nejdůležitějším technickým řešením je u tohoto modelu zabudovaná inovativní technologie SPIN (Shearing Pad Inside). Řeč je o patentovaném systému silikonových výložek, jejichž úkolem je v nejvyšší možné míře zamezit negativním důsledkům prudkých a náhlých úderů, během nichž dojde k předání silné kinetické energie pod šikmým úhlem. V případě pádu umožňuje systém SPIN rotaci helmy s ohledem na pozici hlavy. Výsledkem je redukce síly nárazu při pádu a lepší ochrana mozku před způsobeným otřesem. Jednolitá struktura svrchního skeletu se spolu s vrstvou syntetické pěny EPS podílejí na nízké mase produktu a vysoké úrovni ochrany. Pro bezpečnou a snadnou úpravu k obvodu hlavy je helma vybavena lehkým a intuitivně ovladatelným systémem regulace. Model VENTRAL AIR není možné srovnávat se standardními modely cyklistických přileb. Je ukázkou úspěšného spojení vysoké úrovně ventilace, ochrany hlavy a aerodynamických vlastností. Zároveň je to model nečekaně lehký a pohodlně se nosí na hlavě. Za zmínku stojí rovněž jeho minimalistický vzhled a vysoká kvalita provedení. Helmě nechybí ani tzv. eye garage, systém upevnění cyklistických brýlí v případě, že je nechceme mít nasazené na očích, ale zároveň je bude možné velmi rychle opět nasadit. VENTRAL AIR bude ideální cyklistickou přilbou pro závodníky, u nichž hraje rychlost a dosažený čas klíčovou úlohu. Nezklame ani při vysilujícím tréninku. V roce 2019 byl tento model korunován prestižním oceněním Design výrobku & Innovation Award.

Kategorie sportovního zboží: PÁNCZÉ | DOPLŇKY | Cyklistické helmy


Potřebujete další informace ke sportovnímu zboží Cyklistická helma POC VENTRAL AIR ? Zeptejte s​e našeho prodavače (zadejte svůj dotaz v pravém dolním rohu stránky).

12 Ostatní výrobky ve stejné kategorii:

fav
Možnosti platby u drtivé většiny našich partnerských obchodů. Většina spolupracujících obchodů umožnuje platbu karou Visa, MasterCard, Rychlou platbu z Vašeho bankovnictví nebo PayPal. Možnost dobírky je samozřejmostí.
NajduZboží.cz