Zobrazit větší

Cyklistická helma POC TECTAL

7325540697477

A35:10505-1002 (pro objednávky)

Nové

POC TECTAL je technicky pokročilou MTB helmou, navrženou speciálně pro agresivní terénní jízdu (trail) a enduro. Dobře se uplatní také pro...

Více informací:

Výrobce: Bauer

Dostupnost: Skladem u prodejce. Expedice k Vám domů do 2 dnů od objednávky.Cena: 4 301 Kč

Více informací:

Cyklistická helma POC TECTAL - Cyklistické helmy - Trefa Sport .cz

Cyklistická helma POC TECTAL

Vlastnosti pro toto sportovní vybavení:

  • COLOR: Black
  • gender: unisex
  • SIZE: XXS


POC TECTAL je technicky pokročilou MTB helmou, navrženou speciálně pro agresivní terénní jízdu (trail) a enduro. Dobře se uplatní také pro ježdění na horském kole v náročném členitém terénu nebo pro závodění. Na odolnosti přilby a její vysoké úrovni ochrany hlavy jezdce se podílí její konstrukce, využívající systému aramidových můstků. Zesílená vrstva EPS pěny má z;a výsledek vysoký stupeň bezpečnosti tohoto modelu. Konstrukce svrchního skeletu v integrovaném \„unibody\“ provedení celkovou úroveň ochrany hlavy ještě více navyšuje. Stále je ovšem zachována nízká hmotnost produktu. Díky lépe propracované konstrukci své zadní části nabízí TECTAL větší úroveň ochrany týlu hlavy, než je tomu u klasických modelů přileb pro terénní ježdění. Může se pochlubit vysoce účinným odvětrávacím systémem, z;a jehož promyšlenou konstrukcí stály laboratorní testy, prováděné v aerodynamickém tunelu. Pro bezpečnou a snadnou úpravu k obvodu hlavy je helma vybavena intuitivně ovladatelným systémem regulace. Model TECTAL je navíc vybaven upravitelnou a vyměnitelnou stříškou. Je plně kompaktibilní s klasickými cyklistickými brýlemi i těmi profesionálními.

Kategorie sportovního zboží: PÁNCZÉ | DOPLŇKY | Cyklistické helmy


Potřebujete další informace ke sportovnímu zboží Cyklistická helma POC TECTAL ? Zeptejte s​e našeho prodavače (zadejte svůj dotaz v pravém dolním rohu stránky).

12 Ostatní výrobky ve stejné kategorii:

fav
Možnosti platby u drtivé většiny našich partnerských obchodů. Většina spolupracujících obchodů umožnuje platbu karou Visa, MasterCard, Rychlou platbu z Vašeho bankovnictví nebo PayPal. Možnost dobírky je samozřejmostí.
NajduZboží.cz