Zobrazit větší

Gumotex Pálava 400 nafukovací kanoe (v ceně transportní vak, sada lepení) + sleva 400,- na příslušenství - Zeleno-šedá

8593371309602

A15:2130119-637746 (pro objednávky)

Nové

KÁNOE PALAVA: kánoe Pálava 400 Gumotex je oblíbená univerzální nafukovací kánoe, vhodná pro vodní turistiku až po sportovní sjezdy řek a...

Více informací:

Výrobce: Gumotex

Dostupnost: Skladem u prodejce. Expedice k Vám domů do 1 dnů od objednávky.Cena: 18 999 Kč

Více informací:

Gumotex Pálava 400 nafukovací kanoe (v ceně transportní vak, sada lepení) + sleva 400,- na příslušenství - Zeleno-šedá - Čluny - Trefa Sport .cz

Gumotex Pálava 400 nafukovací kanoe (v ceně transportní vak, sada lepení) + sleva 400,- na příslušenství - Zeleno-šedá

Vlastnosti pro toto sportovní vybavení:

  • Barevné provedení: šedá


KÁNOE PALAVA: kánoe Pálava 400 Gumotex je oblíbená univerzální nafukovací kánoe, vhodná pro vodní turistiku až po sportovní sjezdy řek a peřejí do stupně obtížnosti WW3. Kánoe Pálava je stabilní a přitom velmi pohyblivá, skvělá alternativa laminátových kánoí. Dostatečný prostor pro bagáž dovoluje vydat se na několikadenní putování po řece. V ceně sada lepení.  

Délka 400 cm

Šířka 90 cm

Hmotnost produktu 17,5 kg

Nosnost 240 kgNový design kánoe Pálava - větší rychlost zaručena prodloužením lodě, přičemž si zachová svoji točivost a obratnost. Přední i zadní paluba již není nafukovací a naopak umožní uskladnění potřebného materiálu přímo na palubě pomocí úchytných popruhů. Obvodový popruh byl omezen pouze na příď a záď.

 

Barevné kombinace - červeno/šedá a zeleno/šedá

 

Kategorie sportovního zboží: .cz | Sport | Vodní sporty | Vodácké příslušenství | Čluny


Potřebujete další informace ke sportovnímu zboží Gumotex Pálava 400 nafukovací kanoe (v ceně transportní vak, sada lepení) + sleva 400,- na příslušenství - Zeleno-šedá ? Zeptejte s​e našeho prodavače (zadejte svůj dotaz v pravém dolním rohu stránky).

Komentáře Facebook uživatelů (
)

12 Ostatní výrobky ve stejné kategorii:

fav
Možnosti platby u drtivé většiny našich partnerských obchodů. Většina spolupracujících obchodů umožnuje platbu karou Visa, MasterCard, Rychlou platbu z Vašeho bankovnictví nebo PayPal. Možnost dobírky je samozřejmostí.
NajduZboží.cz