Zobrazit větší

Sevylor Pointer K2

3138522070052

A41:440461 (pro objednávky)

Nové

Kajak Sevylor Pointer K2 je dvoumístný nafukovací kajak, který byl zkonstruován s cílem dosáhnout maximálního komfortu a praktičnosti při...

Více informací:

Výrobce: Sevylor

Dostupnost: Skladem u prodejce. Expedice k Vám domů do 3 dnů od objednávky.Cena: 17 099 Kč

Více informací:

Sevylor Pointer K2 - Čluny - Trefa Sport .cz

Sevylor Pointer K2

Vlastnosti pro toto sportovní vybavení:

  • Objem: 42
  • Barevné provedení: černá
  • Typ kufru: Textilní


Kajak Sevylor Pointer K2 je dvoumístný nafukovací kajak, který byl zkonstruován s cílem dosáhnout maximálního komfortu a praktičnosti při plavbě na moři, ale i v peřejích. Tvar i materiály jsou uzpůsobeny použití v náročnějších podmínkách, především zesílená podlaha, či nastavitelné opěrky nohou. Pro ještě větší pohodlí a sucho uvnitř lodi je možné přidat kryt paluby a špricdeku. Při hmotnosti pouhých 19kg nabízí kajak dobrou manévrovatelnost. Pohodlí zajišťuje tvarově nastavitelná polstrovaná sedačka. Přenášení lodi usnadňují dvě ergonomická držadla. Odtokové kanálky využijete pro vylití vody a pod elastický stahovací popruh na přídi můžete umístit materiál nebo například mapu. Loď lze použít i jako jednomístnou.

Standardní vybavení zahrnuje:


přepravní vak

2 opěrky nohou

2 špricdeky

kryt paluby pro jednu a dvě osoby

manometr a sadu na opravu

Kategorie sportovního zboží: .cz | Sport | Vodní sporty | Vodácké příslušenství | Čluny


Potřebujete další informace ke sportovnímu zboží Sevylor Pointer K2 ? Zeptejte s​e našeho prodavače (zadejte svůj dotaz v pravém dolním rohu stránky).

Komentáře Facebook uživatelů (
)

12 Ostatní výrobky ve stejné kategorii:

fav
Možnosti platby u drtivé většiny našich partnerských obchodů. Většina spolupracujících obchodů umožnuje platbu karou Visa, MasterCard, Rychlou platbu z Vašeho bankovnictví nebo PayPal. Možnost dobírky je samozřejmostí.
NajduZboží.cz