Zobrazit větší

Čelenka Compressport HEADBAND ON/OFF V3

7640314046177

A35:CU00009B001-white (pro objednávky)

Nové

Čelenka HEADBAND ON/OFF V3 od Compressport je univerzálním doplňkem, který se uplatní v nejrůznějších sportovních disciplínách. Bude...

Více informací:

Výrobce: Bauer

Dostupnost: Skladem u prodejce. Expedice k Vám domů do 2 dnů od objednávky.Cena: 384 Kč

Více informací:

Čelenka Compressport HEADBAND ON/OFF V3 - Čepice - Trefa Sport .cz

Čelenka Compressport HEADBAND ON/OFF V3

Vlastnosti pro toto sportovní vybavení:

  • COLOR: White
  • gender: unisex
  • SIZE: UNI


Čelenka HEADBAND ON/OFF V3 od Compressport je univerzálním doplňkem, který se uplatní v nejrůznějších sportovních disciplínách. Bude praktickým pomocníkem nejen pro běžce, ale také pro cyklisty nebo pro pro osoby, které své tělo rády potrápí v posilovně a fitness centru. Její nízká hmotnost a univerzální dopasování k obvodu hlavy budou mít z;a výsledek, že o ní nebudete téměř ani vědět. Díky termoaktivním a odvětrávacím schopnostem materiálu bude čelenka snadno a rychle odvádět vlhkost z čela a rychle schnout. S přispěním technologie ON/OFF se bude aktivně účastnit v procesu termoregulace a zabrání přehřívání hlavy. Elastická vlákna se plně přizpůsobí tvaru a obvodu hlavy. Zároveň je velmi příjemná na dotek a nezpůsobuje podráždění pokožky.

Kategorie sportovního zboží: PÁNCZÉ | DOPLŇKY | Čepice


Potřebujete další informace ke sportovnímu zboží Čelenka Compressport HEADBAND ON/OFF V3 ? Zeptejte s​e našeho prodavače (zadejte svůj dotaz v pravém dolním rohu stránky).

12 Ostatní výrobky ve stejné kategorii:

fav
Možnosti platby u drtivé většiny našich partnerských obchodů. Většina spolupracujících obchodů umožnuje platbu karou Visa, MasterCard, Rychlou platbu z Vašeho bankovnictví nebo PayPal. Možnost dobírky je samozřejmostí.
NajduZboží.cz