Zobrazit větší

Brýle Rudy Project FIFTYONE

655586099926

A35:SP5162470000-nd (pro objednávky)

Nové

Rudy Project FIFTYONE náleží k univerzálním casual brýlím, vhodným pro každodenní nošení s jako pro cestování. Nechaly se ovšem...

Více informací:

Výrobce: Bauer

Dostupnost: Skladem u prodejce. Expedice k Vám domů do 2 dnů od objednávky.Cena: 2 850 Kč

Více informací:

Brýle Rudy Project FIFTYONE - Brýle - Trefa Sport .cz

Brýle Rudy Project FIFTYONE

Vlastnosti pro toto sportovní vybavení:

  • COLOR: Multicolor
  • gender: unisex
  • SIZE: UNI


Rudy Project FIFTYONE náleží k univerzálním casual brýlím, vhodným pro každodenní nošení s jako pro cestování. Nechaly se ovšem inspirovat sportovními modely značky Rudy Project, a proto se přes svůj tvar mohou pochlubit nízkou hmotností a použitím odolných výrobních materiálů. O lepší ventilaci se stará dvojitý nosník a výrazné otvory na stranicích, označené názvem značky. Model díky tomu získává na dynamičtějším vzhledu. Pro čočky POLAR 3FX HDR MULTILASER RED není problémem snížení intenzity ostrého světla, záblesků (např. reflektorů) a lesknoucích se ploch, jako je vodní hladina, kovy a sníh. Všechny nové čočky POLAR 3FX byly vybaveny filtrem HDR. Úkolem filtru je navýšení kvality vidění pomocí úpravy kontrastu barev a ochrana očí, ať už se právě pohybujete ve městě, v horách nebo cestujete. Skla POLAR 3FX HDR MULTILASER RED jsou vybavena filtrem kategorie 3, jenž brýle předurčuje pro použití v podmínkách mocného osvětlení. Rudy Project FIFTYONE posouvají trendy ve světě běžných slunečních brýlí a přináší zcela novou úroveň kvality vidění.

Kategorie sportovního zboží: PÁNCZÉ | DOPLŇKY | Brýle


Potřebujete další informace ke sportovnímu zboží Brýle Rudy Project FIFTYONE ? Zeptejte s​e našeho prodavače (zadejte svůj dotaz v pravém dolním rohu stránky).

12 Ostatní výrobky ve stejné kategorii:

fav
Možnosti platby u drtivé většiny našich partnerských obchodů. Většina spolupracujících obchodů umožnuje platbu karou Visa, MasterCard, Rychlou platbu z Vašeho bankovnictví nebo PayPal. Možnost dobírky je samozřejmostí.
NajduZboží.cz