Zobrazit větší

Čočky Rudy Project CUTLINE IMPACTX PHOTOCHROMIC 2 LASER PURPLE

655586376737

A35:LE637503-nd (pro objednávky)

Nové

Vyměnitelné čočky IMPACTX 2 LASER PURPLE určené pro sportovní brýle Rudy Project Cutline. Neobyčejně citlivé fotochromatické čočky ImpactX®...

Více informací:

Výrobce: Bauer

Dostupnost: Skladem u prodejce. Expedice k Vám domů do 2 dnů od objednávky.Cena: 3 303 Kč

Více informací:

Čočky Rudy Project CUTLINE IMPACTX PHOTOCHROMIC 2 LASER PURPLE - Brýle - Trefa Sport .cz

Čočky Rudy Project CUTLINE IMPACTX PHOTOCHROMIC 2 LASER PURPLE

Vlastnosti pro toto sportovní vybavení:

  • COLOR: Multicolor
  • gender: unisex
  • SIZE: UNI


Vyměnitelné čočky IMPACTX 2 LASER PURPLE určené pro sportovní brýle Rudy Project Cutline. Neobyčejně citlivé fotochromatické čočky ImpactX® Photochromic jsou schopné se pohotově přizpůsobit podmínkám viditelnosti v daném prostředí a v souladu s tím se rozjasňovat či ztmavovat. Jedná se o produkt, kde se vysoká ostrost vidění skvěle snoubí s rychlou fotochromatickou adaptací. V první řadě Vám ale nabídnou vysokou úroveň ochrany zraku, navýšení barevných kontrastů a ostřejší obraz. Čočky IMPACTX 2 LASER PURPLE jsou vybaveny filtrem kategorie 1. Úroveň propustnosti světla se pohybuje od 8 do 48 %. Skla vyrobená na bázi polyurethanu jsou vysoce odolná vůči mechanickému opotřebení a poškrábání. Skla IMPACTX mají garantovánu doživotní záruku nelámavosti. Jejich lehká polotuhá konstrukce nabízí mechanickou ochranu očí z;a jízdy s jako v případě pádu a jasný obraz bez zkreslení. Výměna čoček bude s pomocí systému Quick Change snadná a rychlá. Ventilační otvory ve sklech napomáhají ventilaci a zabraňují jejich zapařování. Čočky IMPACTX 2 LASER PURPLE doladí kvalitu vidění na nejvyšší úroveň.

Kategorie sportovního zboží: PÁNCZÉ | DOPLŇKY | Brýle


Potřebujete další informace ke sportovnímu zboží Čočky Rudy Project CUTLINE IMPACTX PHOTOCHROMIC 2 LASER PURPLE ? Zeptejte s​e našeho prodavače (zadejte svůj dotaz v pravém dolním rohu stránky).

12 Ostatní výrobky ve stejné kategorii:

fav
Možnosti platby u drtivé většiny našich partnerských obchodů. Většina spolupracujících obchodů umožnuje platbu karou Visa, MasterCard, Rychlou platbu z Vašeho bankovnictví nebo PayPal. Možnost dobírky je samozřejmostí.
NajduZboží.cz