Zobrazit větší

Brýle POC WANT POLARIZED

7325540650434

A35:WANT7011-1002 (pro objednávky)

Nové

POC WANT POLARIZED jsou široce uplatnitelným modelem sportovních brýlí, který bude vhodný také pro nošení ve městě. Klasický tvar jejich...

Více informací:

Výrobce: Bauer

Dostupnost: Skladem u prodejce. Expedice k Vám domů do 2 dnů od objednávky.Cena: 3 421 Kč

Více informací:

Brýle POC WANT POLARIZED - Brýle - Trefa Sport .cz

Brýle POC WANT POLARIZED

Vlastnosti pro toto sportovní vybavení:

  • COLOR: Black
  • gender: unisex
  • SIZE: UNI


POC WANT POLARIZED jsou široce uplatnitelným modelem sportovních brýlí, který bude vhodný také pro nošení ve městě. Klasický tvar jejich obrouček se skvěle snoubí s pokročilými technickými řešeními a odolnými materiály, které známe u profesionálních modelů cyklistických brýlí. Lehké grilamidové rámy byly při jejich navrhování zvoleny nikoliv náhodou. Grilamid má nízkou hmotnost, je ohebný a velmi odolný. O individuální přizpůsobení ke tvaru obličeje se postarají snadno upravitelné koncovky, vyrobené z přilnavé gumy. Brýle budou držet na svém místě i tehdy, pokud je pokožka kolem nich zpocená a mokrá. Různá úroveň osvětlení v závislosti na počasí a denní době si vyžaduje použití čoček s různou propustností světla. V případě modelu POC WANT POLARIZED je tomu jinak. Polarizační skla u tohoto modelu redukují odlesky hladkých ploch, jako jsou například voda, sníh, skla nebo plech. Chrání proto zrak před oslněním a zvýšenou námahou očí. Budou vhodnou volbou také pro řízení automobilu. Jejich vnější povlak je potažen povlakem Ripel, který vylepšuje viditelnost a usnadňuje čištění. Brýle POC WANT POLARIZED budou vhodnou volbou pro osoby, kterým záleží na ochraně očí během celého dne. Uplatní se pro ježdění na kole s tak jako při provozování jakýchkoliv jiných venkovních sportovních aktivit.

Kategorie sportovního zboží: PÁNCZÉ | DOPLŇKY | Brýle


Potřebujete další informace ke sportovnímu zboží Brýle POC WANT POLARIZED ? Zeptejte s​e našeho prodavače (zadejte svůj dotaz v pravém dolním rohu stránky).

12 Ostatní výrobky ve stejné kategorii:

fav
Možnosti platby u drtivé většiny našich partnerských obchodů. Většina spolupracujících obchodů umožnuje platbu karou Visa, MasterCard, Rychlou platbu z Vašeho bankovnictví nebo PayPal. Možnost dobírky je samozřejmostí.
NajduZboží.cz