Zobrazit větší

Běžecký pás SOLE Fitness S77 (2017) - montáž zdarma, servis u zákazníka

A9:76937 (pro objednávky)

Nové

Běžecký trenažér SOLE Fitness S77 (2016) Běžecký pás SOLE FITNESS S77 patří mezi špičku mezi běžeckými trenažéry ve světě. Vysoce...

Více informací:

Výrobce: Sole Fitness

Dostupnost: Skladem u prodejce. Expedice k Vám domů do 1 dnů od objednávky.Cena: 61 990 Kč

Více informací:

Běžecký pás SOLE Fitness S77 (2017) - montáž zdarma, servis u zákazníka - Běžecké pásy - Trefa Sport .cz

Běžecký pás SOLE Fitness S77 (2017) - montáž zdarma, servis u zákazníka


Běžecký trenažér SOLE Fitness S77 (2016)
Běžecký pás SOLE FITNESS S77 patří mezi špičku mezi běžeckými trenažéry ve světě. Vysoce kvalitní komponenty a použité technologie předurčují tento běžecký pás na aktivní domácí cvičení. Model S77 má nezklápateľnú konstrukci oproti modelu F85. Zaručuje maximální pevnost a robustnost. 
Běžecký pás SOLE FITNESS S77 je vysoce kvalitním modelem této americké značky, vybavený přehlednou konzolí, dostatečně velkou běžeckou plochou a kvalitním motorem.
* Letošní novinka - model S77 nyní disponuje už i Bluetooth technologií. Díky ní mohou uživatelé přenést data z tréninků do svého mobilního telefonu. Mohou kontrolovat údaje ze svých tréninků v aplikaci Sole nebo přenést je do jiných kompatibilních fitness aplikací.
Design výrobku a konzola běžeckého pásu SOLE FITNESS S77
Vždy, když máte chuť jít si zacvičit, je velmi důležité, aby váš běžecký pás měl správné technické předpoklady pro typ vašeho tréninku.
Běžecký pás SOLE FITNESS S77 má stylové a robustní design amerického stylu s důrazem pro detaily ve zpracování. Samozřejmostí jsou zabudované měřiče tepové frekvence a připojení smartphone nebo MP3 přehrávače k poslechu vlastní hudby. Zabudované reporoduktory vám zpříjemní každodenní trénink.
Přehledný displej zobrazuje všechny potřebné informace o tréninku jako je čas, vzdálenost, rychlost, sklon, 400m okruh, počet uběhnutých kol apod. Konzola obsahuje tlačítka rychlé volby na nastavení rychlosti a skonu a samozřejmě postranní tlačítka pro ovládání na rukojetích.
Model SOLE FITNESS S77 je vybaven přijímačem pro hrudní pásy (hrudní pás je součástí balení), ventilátorem pro příjemné osvěžování během tréninku, reproduktory pro přehrávání hudby z MP3 přehrávače nebo smartphonu a patentovaným odpružením běžecké plochy. Odpružení redukuje zátěž na klouby o 40% oproti běhu na asfaltu.
Maximální rychlost běžícího pásu je až 19 km / h což plně postačuje pro aktivní domácí tréninky. Sklon běžecké plochy je řízen elektronicky až do 15 %.
Průměr válců běžeckého pásu je 7 cm, což garantuje nízký nápor motoru a minimální zatížení s prodlouženou životností.
6 přednastavených programů, 2 tepové programy a 2 uživatelské programy spolu s manuálním programem tvoří základ pro pravidelné a aktivní tréninky v domácím prostředí.
Vysoce odolný rám trenažéru s nosností až 180 kg má nesklápateľnú konstrukci, co maximalizuje odolnost celého rámu a tím pádem je vhodný i do klubového prostředí jako jsou hotely, školy, nemocnice, armáda atd.
 Velikost běžecké plochy je 152 x 56 cm, což zaručuje vysoký komfort i pro vyšší postavy a během běhu se nemusíte soustřeďovat na každý krok.
Technické informace běžeckého pásu SOLE FITNESS S77
Běžecké pásy SOLE FITNESS jsou známé po celém světě svou vysoko kvalitní konstrukcí a doživotní zárukou na rám.
Motor s trvalým výkonem 4 koní (4,0HP) zaručuje stabilní dávku síly při každé rychlosti a hmotnost uživatele nehraje žádnou roli. Dvouvrstvá běžecká plocha zaručuje dlouhou životnost pro aktivní domácí trénink.
Celkové rozměry běžeckého pásu jsou: délka 210 cm, šířka 89 cm a výška 148 cm.
Záruka na běžecký pás SOLE FITNESS S77 při koupi přes www.solid-fitness.cz


Rám: doživotní záruka


Brzdný systém a elektronika: 5 let


Zbývající části (spotřební materiál - ložiska, guma, plast ...): 1 rok


Servis záruční: bezplatný servis u zákazníka servisním technikem přímo z firmy


Servis pozáruční: servis u zákazníka servisním technikem přímo z firmy


Vhodné pro domácí a klubové využití max. 4h / den


Klubové využití: záruka 1 rok


Rychlý přehled nejdůležitějších parametrů běžeckého pásu SOLE FITNESS S77:


podsvitený 10,1" TFT displej


zabudovaný ventilátor a reproduktory pro připojení MP3


zabudovaný přijímač pro hrudní pásy


hrudní pás je součástí balení


kvalitní a výkonný motor s konstantní silou 4,0 HP


maximální rychlost: 1-19 km / h


nastavitelný sklon běžecké plochy: 0-15%


nadrozměrná běžecká plocha: 152 x 56 cm


běžecká deska o tloušťce: 1 "


běžecký pás s tloušťkou: 2,2 mm


velikost válců: 2,75 "


maximální nosnost: 180 kg


celkový rozměr: 210 x 89 x 147 cm


hmotnost 117 kg


Běžecký trenažér má zabudovaný držák na Váš tablet, kde můžete využít například aplikaci BITGYM a simulovat tak přes 100 map v HD kvalitě po celém světě. Aplikaci si stáhnete zdarma do svého mobilního zařízení a v případě aktivního používání přejít na placenou verzi, která stojí pár korun měsíčně.

Kategorie sportovního zboží: Sport | Fitness | Běžecké pásy


Potřebujete další informace ke sportovnímu zboží Běžecký pás SOLE Fitness S77 (2017) - montáž zdarma, servis u zákazníka ? Zeptejte s​e našeho prodavače (zadejte svůj dotaz v pravém dolním rohu stránky).

12 Ostatní výrobky ve stejné kategorii:

fav
Možnosti platby u drtivé většiny našich partnerských obchodů. Většina spolupracujících obchodů umožnuje platbu karou Visa, MasterCard, Rychlou platbu z Vašeho bankovnictví nebo PayPal. Možnost dobírky je samozřejmostí.
NajduZboží.cz