Zobrazit větší

Běžecký pás elektrický, skládací SKY WALK BE13

5907695536089

A41:986438 (pro objednávky)

Nové

Trenažér SKY Walk BE13 je revoluční běžecký pás spadající do kategorie H, který je díky svým kompaktním rozměrům a možnosti složení,...

Více informací:Dostupnost: Skladem u prodejce. Expedice k Vám domů do 1 dnů od objednávky.Cena: 20 499 Kč

Více informací:

Běžecký pás elektrický, skládací SKY WALK BE13 - Běžecké pásy - Trefa Sport .cz

Běžecký pás elektrický, skládací SKY WALK BE13

Vlastnosti pro toto sportovní vybavení:

  • Velikost rámu: 19,5"


Trenažér SKY Walk BE13 je revoluční běžecký pás spadající do kategorie H, který je díky svým kompaktním rozměrům a možnosti složení, ideální volbou pro trénink v domácím prostředí. Pro maximální komfort je možné sklopit sloupky s konzolí, běžeckou plochu "zlomit" a trenažér schovat například pod postel, nebo do skříně.

Běžecká plocha o rozměrech 44 x 130 cm je umístěná na konstrukci, která je od hlavního rámu odpružená pomocí 10-ti gumových silentbloků. Systém odpružení zajišťuje pohodlí během tréninku a výrazně snižuje zatěžování kloubů.

Rychlost běhounu je plynule nastavitelná v rozsahu 1 - 12 km/h. Pás BE13 je tak vhodný jak pro úplné začátečníky, tak i pro pokročilé běžce.

Ovládací konzole je vybavena 2-mi madly s elektrodami pro měření tepové frekvence, stojánkem pro mobilní zařízení, klávesnicí a monitorem. Konzoli je možno vysunout až do výšky 117 cm.

Klávesnice je vybavena tlačítky Start/Stop, Mode, Program, třemi tlačítky pro rychlou volbu rychlosti (3, 6 a 10 km/h) a dvojicí tlačítek pro nastavení rychlosti běhounu.

Počítač trenažéru BE13 je vybaven LCD monitorem, který zobrazuje veškeré informace (čas tréninku, rychlost, vzdálenost, spálené kalorie, tepová frekvence, poměr tělesného tuku). Pro trénink je k dispozici 36 vestavěných a 3 uživatelské programy. Samozřejmostí je manuální režim. Řídící jednotka automaticky upravuje rychlost běhounu podle průběhu jednotlivých programů.

Běžecký pás jde složit a umístit jej například pod postel, nebo do skříně. Postup je jednoduchý a zabere méně, než 1 minutu.
1) konzole se spustí úplně dolů
2) sklopíme držák mobilního zařízení
3) složíme běžeckou plochu
4) sundáme rukojeti
5) sklopíme konzoli
Parametry:

Počet tréninkových programů: 36 + 3
Motor: 1,5 HP standartní
Rychlost: od 1 do 12 km/h
Běžecká plocha: 44 x 130 cm
Antiskluzový běžecký pás
Bezpečnostní pojistka
Displej LCD
Systém odpružení: gumové silentbloky
Transportní kolečka
Možnost složení do rozměru 105 x 71 x 24 cm
Rozměr trenažéru:

délka: 152 cm
šířka: 72 cm
výška: 102 - 117 cm

Síťové napájení: 230V
Hmotnost produktu: 49 kg
Maximální zatížení: 110 kg

Funkce počítače

Čas
Rychlost
Vzdálenost
Spalené kalorie
Tepová frekvence
Body Fat

Upozornění:

Certifikát, norma: CE, H (určeno pro domácí použití)
Záruka: 24 měsíců

Kategorie sportovního zboží: .cz | Sport | Fitness | Běžecké pásy


Potřebujete další informace ke sportovnímu zboží Běžecký pás elektrický, skládací SKY WALK BE13 ? Zeptejte s​e našeho prodavače (zadejte svůj dotaz v pravém dolním rohu stránky).

Komentáře Facebook uživatelů (
)

12 Ostatní výrobky ve stejné kategorii:

fav
Možnosti platby u drtivé většiny našich partnerských obchodů. Většina spolupracujících obchodů umožnuje platbu karou Visa, MasterCard, Rychlou platbu z Vašeho bankovnictví nebo PayPal. Možnost dobírky je samozřejmostí.
NajduZboží.cz