Zobrazit větší

Běžecký pás elektrický HMS BE4545

5907695537062

A41:958387 (pro objednávky)

Nové

Trenažér HMS BE4545 je běžecký pás spadající do kategorie H, který je díky svým kompaktním rozměrům ideální volbou pro trénink v...

Více informací:

Výrobce: HMS

Dostupnost: Skladem u prodejce. Expedice k Vám domů do 1 dnů od objednávky.Cena: 18 999 Kč

Více informací:

Běžecký pás elektrický HMS BE4545 - Běžecké pásy - Trefa Sport .cz

Běžecký pás elektrický HMS BE4545

Vlastnosti pro toto sportovní vybavení:

  • Barevné provedení: Modrá
  • Hmotnost produktu: 1,3
  • Strana zipu: Neuvádí


Trenažér HMS BE4545 je běžecký pás spadající do kategorie H, který je díky svým kompaktním rozměrům ideální volbou pro trénink v domácím prostředí. Pro maximální komfort je možné sklopit sloupky s konzolí a trenažér schovat například pod postel.

Běžecká plocha o rozměrech 45 x 128 cm je umístěná na konstrukci, která je od hlavního rámu odpružená pomocí elktronicky ovládaného systému. Tvrdost odpružení si můžete nastavit do jedné z 24 úrovní. Systém odpružení zajišťuje pohodlí během tréninku a výrazně snižuje zatěžování kloubů.

Rychlost běhounu je plynule nastavitelná v rozsahu 0,8 - 14 km/h. Pás BE4545 je tak vhodný jak pro úplné začátečníky, tak i pro pokročilé běžce.

Ovládací konzole je vybavena 2-mi madly s elektrodami pro měření tepové frekvence, stojánkem pro mobilní zařízení, klávesnicí a monitorem. Konzoli je možno vysunout až do výšky 159 cm.

Klávesnice je vybavena tlačítky Start/Stop, Mode, Select, dvojicí tlačítek pro změnu tvrdosti odpružení, dvojicí tlačítek pro nastavení rychlosti běhounu.

Počítač trenažéru BE4545 je vybaven LCD monitorem, který zobrazuje veškeré informace (čas tréninku, rychlost, vzdálenost, spálené kalorie, tepová frekvence). Pro trénink jsou k dispozici 2 pevné programy. Řídící jednotka automaticky upravuje rychlost běhounu podle průběhu jednotlivých programů. Trenažér je možno spojit s mobilní aplikací HK-Treadmill pomocí Bluetooth rozhraní.

Integrovaný zásobník maziva usnadňuje údržbu a prodlužuje životnost trenažéru. Stačí jej naplnit silikonovým olejem a běhoun se bude sám promazávat.
Parametry:

Počet tréninkových programů: 2
Motor: 3 HP standartní
Rychlost: od 0,8 do 14 km/h
Běžecká plocha: 45 x 128 cm
Antiskluzový běžecký pás
Bezpečnostní pojistka
Displej LCD
Bluetooth rozhraní pro spojení s mobilní aplikací HK-Treadmill
Systém odpružení: elektronicky regulovatelný
Integrovaný systém pro mazání pásu
Transportní kolečka
Možnost složení
Rozměr trenažéru:

délka: 150 cm
šířka: 76 cm
výška: 120 - 159 cm

Síťové napájení: 230V
Hmotnost produktu: 46 kg
Maximální zatížení: 110 kg

Funkce počítače

Čas
Rychlost
Vzdálenost
Spalené kalorie
Tepová frekvence

Upozornění:

Certifikát, norma: CE, H (určeno pro domácí použití)
Záruka: 24 měsíců

Kategorie sportovního zboží: .cz | Sport | Fitness | Běžecké pásy


Potřebujete další informace ke sportovnímu zboží Běžecký pás elektrický HMS BE4545 ? Zeptejte s​e našeho prodavače (zadejte svůj dotaz v pravém dolním rohu stránky).

Komentáře Facebook uživatelů (
)

12 Ostatní výrobky ve stejné kategorii:

fav
Možnosti platby u drtivé většiny našich partnerských obchodů. Většina spolupracujících obchodů umožnuje platbu karou Visa, MasterCard, Rychlou platbu z Vašeho bankovnictví nebo PayPal. Možnost dobírky je samozřejmostí.
NajduZboží.cz