Zobrazit větší

Bazén Intex 26364 Ultra obdélníkový s konstrukcí 732 x 366 x 132 cm

A43:33486 (pro objednávky)

Nové

BAZÉN 26364 INTEX ULTRA FRAME 732 CM X 366 CM X 132 CM S ČERPADLEM + SCHŮDKY + KRYTEM + PODLOŽKOULinka Ultra Frame byla zaměřena na náročné...

Více informací:

Výrobce: Intex

Dostupnost: Skladem u prodejce. Expedice k Vám domů do 1 dnů od objednávky.Cena: 23 498 Kč

Více informací:

Bazén Intex 26364 Ultra obdélníkový s konstrukcí 732 x 366 x 132 cm - Bazény - Trefa Sport .cz

Bazén Intex 26364 Ultra obdélníkový s konstrukcí 732 x 366 x 132 cm


BAZÉN 26364 INTEX ULTRA FRAME 732 CM X 366 CM X 132 CM S ČERPADLEM + SCHŮDKY + KRYTEM + PODLOŽKOU

Linka Ultra Frame byla zaměřena na náročné zákazníky, kteří oceňují nejlepší provedení a trvanlivost. Odolný kovový rám v kombinaci s extrémně jednoduchým systémem montáže zajišťuje komfort a bezpečnost. Pouze u nás bazény z této série obsahují širokou škálu příslušenství, z;a které vám nevzniknou další náklady. Pro zajištění co nejefektivnější filtrace, hygieny a pohodlí v sadě najdete filtrační čerpadlo nejvyšší kvality.

SPECIFIKACE BAZÉNU:


Rozměry produktu: 732 x 366 x 132 cm
Hmotnost produktu zařízení: 182 kg
Naplnění vodou: 90 %
Kapacita: 31805 L


POPIS PÍSKOVÉHO ČERPADLA INTEX KRYSTAL CLEAR 


Výrobcem čerpadla je Intex
Model 26646
Má ukazatel tlaku, koš na nečistoty a časovač
Pískové čerpadlo jako filtrační prvek může používat křemenný písek nebo skelný štěrkopísek.
Antikorozní nádrž byla vyrobena z pevného materiálu
Čerpadlo má vestavěný časovač (pro automatické nastavení pracovního cyklu čerpadla), koš pro sběr nečistot a manometr (pro odečet stupně znečištění filtrační vložky)
Provoz čerpadla je řízen šestistupňovým ventilem, který má následující funkce: filtrování, oplachování, mytí, recirkulaci, vypouštění
Podrobné pokyny naleznete v přiloženém návodu k čerpadlu
Odpadní a přívodní trubky jsou součástí dodávky, uchycení na matice 38 mm


SPECIFIKACE ČERPADLA:


Napětí: 220-240 V
Frekvence: 50/60 Hz
Maximální teplota vody: 35 stupňů C
Výkon: 150W
Průtok(výkon): 2100 (7900 litrů/hodinu)
Ukazatel tlaku: Ano
Ventil: 6-stupňový
Koš na nečistoty: Ano
Časovač: Ano
Výkon motoru: 0,5 HP (370 W)
Kapacita nádrže: štěrkopísek 16kg / písek 23kg 
Průměr nádrže: 30 cm
Hmotnost produktu čerpadla: 18 kg


Pískové čerpadlo Intex je nejúčinnějším řešením pro udržení čisté vody v bazénu a zajištění jeho maximální čistoty (čerpadlo také odpovídá z;a šíření bazénových chemikálií, umístěním do pohybu vody v bazénu). Pískové čerpadlo jako filtrační prvek může používat křemenný písek nebo skelný štěrkopísek. Antikorozní nádrž byla vyrobena z pevného materiálu, čerpadlo má také vestavěný časovač (pro automatické nastavení pracovního cyklu čerpadla), koš pro sběr nečistot a manometr (pro odečet stupně znečištění filtrační vložky).

Provoz čerpadla je řízen šestistupňovým ventilem, který má následující funkce: filtrování, oplachování, mytí, recirkulaci, vypouštění a vypínání. Odpadní a přívodní trubky jsou součástí dodávky, uchycení na  matice 38 mm. Podrobné pokyny naleznete v přiloženém návodu k čerpadlu.

Pro zajištění nejefektivnější filtrace, hygieny a komfortu v sadách najdete písková čerpadla nejvyšší kvality.

Žádný jiný systém nebude poskytovat takové přesné, hygienické a ekologické výsledky.

K sadě dostanete bezpečnostní schůdky s demontovatelnými stupni, takže si můžete být jisti, že se vaše dítě nedostane do bazénu bez dozoru. 

Schůdky splňují nejnovější bezpečnostní normy Evropské unie. Bezpečnostní schůdky byly navrženy tak, aby bylo možné rychle oddělit jejich přední část se stupni, což zabrání v přístupu dětí do bazénu v nepřítomnosti dospělých.

 

Inovativní hydraulický systém HydroAerationTechnology zajistí provzdušňování a cirkulaci vody v celém bazénu. Malé částice ve vodě se shromažďují a usazují na dně bazénu během procesu provzdušňování, což usnadňuje filtraci a odstraňování usazenin pomocí filtračního systému. Vylepšená filtrace a cirkulace způsobují, že voda v bazénu je lépe očištěna od samého dna, nejen na povrchu.

Namíchání vzduchu s vodou způsobuje proces provzdušňování, což působí oxidaci železa a manganu, která zabraňuje barvení vody. Cirkulace vody v bazénu je viditelná pouhým okem. Bylo už prokázáno, že záporné ionty zlepšují čerstvost vzduchu kolem bazénu, protože odstraňují znečištění a volné radikály, které ovlivňují kvalitu ovzduší. Záporné ionty, nasycené mikroorganismy, padají na zem, místo toho, aby trefovaly k našim plicím.

 

Stojí z;a to se postarat o ochranu bazénu. Připojená krycí plachta pro bazén chrání vodu před nečistotami (např. hmyzem, listy) a ztěžuje dětem přístup k bazénu bez vědomí rodičů.

Univerzální podložka zase zabezpečí spodní stranu nádrže proti otěry, a také snižuje množství znečištění, které se dostávají do vody při vstupu do bazénu.

PŘI OBJEDNÁNÍ U NÁS, DOSTANETE:


Bazén 
Pískové čerpadlo 
Hadice pro čerpadlo
Bezpečnostní schůdky s demontovatelnými stupni
Podložku pod bazén
Krycí plachtu
Ventil pro rychlé vypuštění vody
Návod na DVD
Záruka na 2 roky


NAVÍC ZDARMA:


Matrace na plavání Intex 59711
Vanička pro čištění nohou Intex 29080 
Sada na čištění Intex 28002
Skimmer Intex 28000
Písek pro čerpadlo Intex 29058 

Kategorie sportovního zboží: Bazény


Potřebujete další informace ke sportovnímu zboží Bazén Intex 26364 Ultra obdélníkový s konstrukcí 732 x 366 x 132 cm ? Zeptejte s​e našeho prodavače (zadejte svůj dotaz v pravém dolním rohu stránky).

Komentáře Facebook uživatelů (
)

12 Ostatní výrobky ve stejné kategorii:

fav
Možnosti platby u drtivé většiny našich partnerských obchodů. Většina spolupracujících obchodů umožnuje platbu karou Visa, MasterCard, Rychlou platbu z Vašeho bankovnictví nebo PayPal. Možnost dobírky je samozřejmostí.
NajduZboží.cz