Zobrazit větší

Badmintonová raketa WISH Xtreme Light 001 Lady

6932474950014

A6:60952 (pro objednávky)

Nové

Badmintonová raketa WISH Xtreme Light 001 je celografitová ultralight raketa s extrémně nízkou váhou 78g, určená speciálně pro ženy. Díky...

Více informací:

Výrobce: Wish

Více informací:

Badmintonová raketa WISH Xtreme Light 001 Lady - Badmintonové rakety - Trefa Sport .cz

Badmintonová raketa WISH Xtreme Light 001 Lady

Vlastnosti pro toto sportovní vybavení:

  • Hmotnost produktu: 0.1 kg


Badmintonová raketa WISH Xtreme Light 001 je celografitová ultralight raketa s extrémně nízkou váhou 78g, určená speciálně pro ženy. Díky použití moderních technologií má raketa vynikající herní vlastnosti, které ocení jak mírně pokročilé, tak pokročilé hráčky.

Raketa je určena pro mírně pokročilé a pokročilé hráče hrající technickým stylem. Díky pružnému shaftu (4-5) a vyvážení na střed (3-5) je velmi dobře ovladatelná v technických úderech a zároveň přesná v útoku. Nízká váha (78g) umožňuje daleko větší možnosti pro rychlou manipulaci s raketou a skvělou rychlost švihu při úderu. Ztráta razance při takovéto váze je naopak minimální. Extreme Light 001 také výrazně méně zatěžuje rameno a loket hráče a pomáhá v nácviku správné úderové techniky.

Výplet WBS 500 nabízí skvělou odolnost a vynikající kontrolu úderu. Je určena pro technickou hru, umožňuje však i tvrdé zakončení výměny. Raketa je dodávána ve velikosti gripu G2, s kvalitním PU gripem a termoobalem na celou raketu.

WISH je tradiční sportovní značka specializující se na výrobu badmintonového vybavení již od roku 1986. Díky neustálé práci na vývoji nových technologií přináší skvělé herní vlastnosti všech výrobků. Proto si produkty vybírají nejenom závodní, ale také pokročilí a začínající hráči.

Technická data:
- materiál: High Modulus Graphite + 30T Hot Melt Graphite
- technologie: Extreme light, Aerodynamics, Isodynamic, 30T Hot Melt Graphite
- tvar hlavy: Isometrický
- tuhost: spíše pružný 4-5
- vyvážení: na střed 3-5
- váha: 78 g
- délka: 675 mm
- grip: G2, PU Grip
- výplet: WISH WBS 500 white (0,68 mm), vyroben v Japonsku
- doporučené napětí výpletu: Main: 10,5-12 kg - Cross: 11,5-12,5 kg
- celoobal: ano

Kategorie sportovního zboží: .cz | Sport | Míčové sporty | Badminton | Badmintonové rakety


Potřebujete další informace ke sportovnímu zboží Badmintonová raketa WISH Xtreme Light 001 Lady ? Zeptejte s​e našeho prodavače (zadejte svůj dotaz v pravém dolním rohu stránky).

Komentáře Facebook uživatelů (
)

12 Ostatní výrobky ve stejné kategorii:

fav
NajduZboží.cz