Zobrazit větší

Vojenský binokulární dalekohled STEINER-OPTIK® Military 15x 80 R

A34:10687 (pro objednávky)

Nové

STEINER-OPTIK GmbH je německá společnost, kterou v roce 1947 založil Karl Steiner a dnes je největším výrobcem...

Více informací:Dostupnost: Skladem u prodejce. Expedice k Vám domů do 1 dnů od objednávky.Cena: 44 220 Kč

Více informací:

Vojenský binokulární dalekohled STEINER-OPTIK® Military 15x 80 R - Doprodaný výprodej - Trefa Sport .cz

Vojenský binokulární dalekohled STEINER-OPTIK® Military 15x 80 R


STEINER-OPTIK GmbH je německá společnost, kterou v roce 1947 založil Karl Steiner a dnes je největším výrobcem originálních taktických dalekohledů na světě. Její produkty používají vládní, policejní a vojenské jednotky ve více než 70 zemích světa. Tito zákazníci důvěřují dlouholetým zkušenostem v oblasti výroby vysoce kvalitních a precizních výrobků. Společnost dodala již 72 000 vojenských binokulárních dalekohledů jen americké armádě. Díky zkušenostem z výroby a díky terénem prověřeným kvalitám společnost u svých dalakohledů garantuje nejlepší poměr mezi cenou a výkonem. Firma je také lídrem v oblasti dalekohledů s integrovaným zaměřovačem / vyhledavačem směru. Důležitá síla firmy spočívá také v kvalitním poprodejním servisu výrobků a v logistické podpoře.

Kvalitní dalekohled Steiner-optik® Military 15x 80 R je využíván při speciálních operacích po celém světě.
Vojenské binokulární dalekohledy Steiner-optik® jsou vysoce výkonné, snadno použitelné, poskytují lepší obraz a nabízejí mnohem větší pohodlí během delšího používání. A 80 mm objektivy v kombinaci s legendární optikou Steiner-optik® poskytují daleko vyšší výkon při slabém osvětlení. Vojenský binokulární dalekohled Steiner-optik® Military 15x 80 byl původně vyvinut pro použití příslušníky pohraničních hlídkek a splňuje přísné vojenské specifikace – je zcela vodotěsný, odolný vůči otřesům a nárazům a má speciální pogumování. Dalekohled je vybaven také úchtem pro stativ, ale je dost lehký na to, aby mohl být držen volně v ruce.

Technické parametry:
Zvětšení: 15x.
Průměr objektivu: 80 mm.
Zorné pole na 1 000 m: více než 65 m.
Luminozita*: 28,4.
Twilight faktor*: 34,6.
Rozměry produktu: 29,5 cm x 22,5 cm x 9,7 cm.
Hmotnost produktu: 1 930 g.
Průměr výstupní pupily: 5,33 mm.
Provozní teplota: od -40 °C do 80 °C.
Voděodolné provedení: vodotěsnot do 5 m.
Barevné provedení: zelená NATO.
Další:


extrémní odolnost a lehkostsystém plnění dusíkem přes dvoucestný ventilsystém porro-prismrubber amouringindividuální focus pro každé okooptika s úpravou multi coatedreticle – zaměřovací kříž na určování vzdálenosti a velikostilaserový ochranný filtr

* luminozita / “svítivost“; twilight faktor - čím je tento faktor vyšší, tím jasnější je obraz, například ve zhoršených světelných podmínkách.
Výhody


jasné a čisté zobrazení díky velkému průměru objektivunejvětší zvětšení pro přesné pozorování vzdálených objektů i ve vzdálenosti několika kilometrů


Tento binokulár je standardní výbavou pro pozorování a hlídání hranice, sledování letiště a vzdušného prostoru, speciální jednotky SEALS, artilérii. Je obzvláště vhodný pro pozorování na extrémně velké vzdálenosti.

Vynikající a mimořádné vlastnosti výrobku
Ovládání
Speciální kompaktní konstrukce Steiner-optik® posouvá těžiště směrem do dlaní uživatele a umožňuje tak dlouhodobé pozorování bez únavy rukou. Kulatý tvar ramen dalekohledu je naprosto nezbytný pro bezproblémové nastupování a vystupování do / z obrněných vozidel jako jsou tanky.

Rubber amouring
Speciální úprava pogumováním Steiner-optik®:


přináší dlouhou životnostbrání sklouznutí rukouabsorbuje nárazy a otřesydává uživateli perfektní, jistý a pevný úchop v chladu, v horku, v dešti, v mořské vodě i při intenzivním slunečním svitu, tedy z;a všech podmínek a okolnostízajišťuje ochrannu dalekohledu před mechanickým poškozemím, s jako další ochranu proti vlivům okolního prostředípřináší odolnost proti olejům, kyselinám i slané vodě


Extrémní odolnost a lehkost
Dalekohledy Steiner-optik® splňují přísné požadavky, které jsou na ně kladeny. Mají velmi kompaktní a odolný design, který se dokáže vyrovnat i s těmi nejnáročnějšími podmínkami. Speciální optická konstrukce Steiner-optik® zaručuje stabilitu když je dalekohled vystaven silným nárazům a vibracím. Díky svému nerozbitnému vnitřku Makrolon jsou dalekohledy velmi odolné a lehké.

Systém plnění dusíkem přes dvoucestný ventil
Dalekohledy Steiner-optik® mají dvoucestný ventil, což znamená, že před procesem plnění dalekohledu dusíkem je normální vlhký vzduch z interiéru dalekohledu odsán a když je uvnitř vytvořeno vakuum, je dalekohled naplněn suchým dusíkem. Tímto high-tech řešením je zcela zabráněno zamlžení nebo vzniku kondenzace uvnitř dalekohledu. Pouze tato metoda naprosto zaručuje využití dalekohledu bez vzniku kondenzace při změnách teploty a při výškových rozdílech. Dokonce i teplotní rozdíly mezi -40 °C a 80 °C nemají žádné nežádoucí účinky na funkčnost dalekohledu Steiner-optik® plněný dusíkem. Jedinečná technologie 2-cestného ventilu umožňuje kontrolu, servis a údržbu i po několik let. Dalekohled je vždy připraven k akci i v těch nejextrémnějších podmínkách a v tom nejhorším počasí. Optická kvalita a přesnost jsou zachovány po celá desetiletí.

Voděodolnost / vodotěsnost
Vojenské dalekohledy Steiner-optik® zaručují těsnost / tlakovou nepropustnost 0,5 baru, což odpovídá odolnosti tlaku vody až do 5 m hloubky. Speciální těsnicí technologie chrání high-end optiku před vnějšími vlivy. Žádný prach, žádná nečistota a žádná vlhkost nemůže proniknout do dalekohledů Steiner-optik®.

Teplotní rozmezí
V souladu s obecnými požadavky armády dalekohledy Steiner-optik® vydrží teploty od -40 °C do 80 °C.

Systém porro-prism
Porro-prism systémy se používají téměř ve všech kvalitních dalekohledech. Tyto dalekohledy jsou velmi robustní a odolné. Tento systém vytváří dokonalý trojrozměrný obraz a jeho konstrukce zvyšuje propustnost světla. Vojenské dalekohledy Steiner-optik® nabízejí větší hloubku obrazu, protože oba objektivy jsou ještě dále od sebe. To dává pozorovateli velkou výhodu, protože může jednoznačně posoudit I na dálku, zda jeden objekt před jiným nebo naopak z;a ním.

Individuální focus pro každé oko
Tato funkce – tedy nastavení zaostření dalekohledu pro každé oko zvlášť – přináší především pohodlí a přesnost pozorování. Pokud máte stejnou sílu dioptrií u obou očí, jednoduše nastavte oba seřizovací kroužky na "0" a budete jasně vidět od 20 m do nekonečna. Pokud tomu tak není, nastavte každý kroužek individuálně, dle potřeby, pro získání ostrého obrazu. Po úpravě bude všechno ostré a jasné od 20 m do nekonečna, pro různé vzdálenosti. Jednoduché použití, i jen jednou rukou.

Optika s úpravou multi coated
Optika Steiner-optik® s úpravou multi coated poskytuje vynikající kvalitu obrazu díky extrémně vysoké transmisi světla. Všechny čočky a hranoly jsou vyráběny s maximální přesností, jsou speciálně potažené a poskytují optimální pozorovací výsledky. Tato nejmodernější technologie zaručuje naprosto jasný obraz s vysokým kontrastem, s ostrými konturami a přirozeným barevným rozlišením.

Reticle – zaměřovací kříž na určování vzdálenosti a velikosti
Pomocí tohoto kříže lze snadno určit vzdálenost a velikost pozorovaných objektů.
Každý vojenský dalekohled Steiner-optik® má jinou podobu tohoto zaměřovacího kříže a Steiner-optik® je schopna podle požadavků zákazníka vyvinout i jiný vzor kříže.

Výpočet vzdálenosti - pokud je známa výška nebo šířka objektu, je snadné určit, v jaké se nachází vzdálenosti.
Vzorec pro výpočet vzdálenosti: velikost objektu x 1 000 / hodnota stupnice na ose kříže = vzdálenost.
Vzdálenost vychází ve stejných měrných jednotkách, v jakých je určena velikost objektu. Preferováno je použití vertikální osy kříže (zejména v členitém terénu), pokud je známa výška objektu.
Výpočet velikosti: pokud je známa vzdálenost objektu, pomocí kříže můžeme určit jeho velikost.
Vzorec pro výpočet velikosti: vzdálenost x hodnota stupnice na ose kříže / 1 000 = velikost objektu.
Velikost objektu vychází ve stejných měrných jednotkách, v jakých je určena vzdálenost.

Laserový ochranný filtr
Od doby, kdy se laserová ochrana stala důležitou z hlediska optických pozorovacích přístrojů, všechny vojenské dalekohledy Steiner-optik® jsou dodávány s laserovým ochranným filtrem, a to buď standardním (OD 4 / 1064 nm) nebo s filtrem podlle požadavků uživatele / zákazníka.
Steiner-optik® byla první společností na světě, která vyvinula, vyrobila a nabídla dalekohled s touto ochranou. Od té doby, kdy firma započala výzkumné práce v této oblasti, získala obrovské množství zkušeností a znalostí v oblasti této technologie.

Kategorie sportovního zboží: Doprodaný výprodej


Potřebujete další informace ke sportovnímu zboží Vojenský binokulární dalekohled STEINER-OPTIK® Military 15x 80 R ? Zeptejte s​e našeho prodavače (zadejte svůj dotaz v pravém dolním rohu stránky).

fav
Možnosti platby u drtivé většiny našich partnerských obchodů. Většina spolupracujících obchodů umožnuje platbu karou Visa, MasterCard, Rychlou platbu z Vašeho bankovnictví nebo PayPal. Možnost dobírky je samozřejmostí.
NajduZboží.cz