Zobrazit větší

Podvodní skútr YAMAHA 500Li

A6:57797 (pro objednávky)

Nové

Vlajková loď série osobních podvodních skútrů Yamaha! Skútr Yamaha 500Li představuje v této třídě nejlepší výkon a rychlost. Je vytvořen...

Více informací:

Výrobce: Yamaha

Dostupnost: Skladem u prodejce. Expedice k Vám domů do 5 dnů od objednávky.Cena: 39 900 Kč

Více informací:

Podvodní skútr YAMAHA 500Li - - Trefa Sport .cz

Podvodní skútr YAMAHA 500Li

Vlastnosti pro toto sportovní vybavení:

  • Hmotnost produktu: 6 kg


Vlajková loď série osobních podvodních skútrů Yamaha! Skútr Yamaha 500Li představuje v této třídě nejlepší výkon a rychlost. Je vytvořen jak pro profesionální, tak i pro rekreační potápěče. Tento silný podvodní skútr s 500 W výkonu dokáže klouzat pod hladinou rychlostí až 7 km-hod. Potápěči tak mohou strávit více času ve větších hloubkách s vynaložením menšího úsilí.

Technická data:
- doba jízdy až 90 minut z;a předpokladu běžného použití (při plynulé plné rychlosti cca do 40 minut)
- dosažitelná hloubka až 40 m
- nejvyšší rychlost až 7 km-h
- tři rychlostní stupně
- indikátor stavu vybití baterie, používá vyspělou Lithium Ion baterii s možností výměny
- moderní systém ochrany proti zaplavení
- automatický systém vyrovnávání vztlaku
- hmotnost 9,5 kg včetně baterie
- rozměry výrobku: 319 x 300 x 610 mm
- baterie a nabíječka je součástí balení
- skútr je doporučen pro uživatele ve věku 16 let a více

LI-ION baterie pro pohon skútru

Lithium iontové baterie jsou v současnosti nejvýkonnější opakovaně nabíjené baterie, které jsou k dispozici pro elektronické uživatelské výrobky. Bateriová technologie, použitá u podvodních skútrů Yamaha řady Li je stejná jako u dnešních elektroautomobilů a dodává výborný výkon, efektivitu a výdrž. Přístroje na Li-ion baterie poskytují vysoký poměrný výkon vzhledem ke hmotnosti ve srovnání s přístroji, pracujícími s Lead-Acid (olověnými) nebo Ni-MH bateriemi. Jejich výhoda je tedy zejména, že jsou lehčí a výkonnější než jiné typy nabíjecích baterií stejné velikosti. Li-ion baterie nejsou problémem pro leteckou dopravu.

Další výhodou Li-ion baterií je, že nemají paměťový efekt (není tedy potřeba je zcela vybít před dalším nabíjením), značná část nabití zůstává v baterii i po delší době bez nabíjení (např. při skladování) a zvládnou mnoho (stovky) nabíjecích a vybíjecích cyklů.

Li-ion bateriový systém podvodních skútrů YAMAHA je kompaktní a lehký. Baterie lze snadno vyjmout pro vnější nabití nebo z důvodu výměny baterie. Li-ion baterie jsou ekologičtější variantou k jiným druhům baterií a mají dvojnásobnou životnost než běžné baterie. Nabíjecí doba je u těchto baterií také významně redukována.

Kategorie sportovního zboží:


Potřebujete další informace ke sportovnímu zboží Podvodní skútr YAMAHA 500Li ? Zeptejte s​e našeho prodavače (zadejte svůj dotaz v pravém dolním rohu stránky).

Komentáře Facebook uživatelů (
)

12 Ostatní výrobky ve stejné kategorii:

fav
Možnosti platby u drtivé většiny našich partnerských obchodů. Většina spolupracujících obchodů umožnuje platbu karou Visa, MasterCard, Rychlou platbu z Vašeho bankovnictví nebo PayPal. Možnost dobírky je samozřejmostí.
NajduZboží.cz