Zobrazit větší

FLY Křídlo 17D COMFORT

A15:2732564 (pro objednávky)

Nové

FLY 17D COMFORT je určen pro sportovního potápěče vyznávajícího technický styl potápění. Specifikace:Dvouplášťové křídlo o objemu 17...

Více informací:Dostupnost: Skladem u prodejce. Expedice k Vám domů do 1 dnů od objednávky.Cena: 14 990 Kč

Více informací:

FLY Křídlo 17D COMFORT - Kompenzátory vztlaku - Trefa Sport .cz

FLY Křídlo 17D COMFORT

Vlastnosti pro toto sportovní vybavení:

  • Barevné provedení: vícebarevná


FLY 17D COMFORT je určen pro sportovního potápěče vyznávajícího technický styl potápění. Specifikace:Dvouplášťové křídlo o objemu 17 l / 174 N pro mono lahev 12 l, 15 l, 18 l

Vnější materiál: Cordura 2000

Vnitřní materiál: vysokofrekvenčně svařená Cordura 500 s PU nánosem / volitelně PU fólie 500 micron

Vysoce kvalitní kovový inflátor 50 cm s ventilem Rapid Exhaust Valve

Integrovaný adaptér pro správné ukotvení lahve

3x vypouštěcí ventil YKK zip

LP hadice 65 cm Konstrukce křídla:Křídlo FLY 17D Wing je svým tvarem, objemem a inflátorem mimo osu určeno na jednu láhev max.18l.

Pro připevnění mono láhve nevyžaduje použití adaptéru.

Problém stability je řešen integrovaným mikroadaptérem zabudovaným v zádové části křídla, který zajišťuje velice pevné uchycení mono láhve. 

Tvar tohoto křídla je velmi aerodynamický.

Je malé, kompaktní a zároveň nabízí dostatečnou vztlakovou sílu (cca 217 N) pro celé spektrum uživatelů.

Vnější materiál tvoří hrubě tkaná Cordura 2000, která je velmi odolná proti abrazi a téměř nezničitelná.

Vnitřní duše je vyrobena z osvědčené Cordury 500 g/m2 s PU nánosem, popř. volitelně ještě z odolnějšího materiálu - PU fólie 500 mikronů.

Ta vykazuje mimořádné vlastnosti ve vztahu k pevnosti a zároveň je velmi odolná při změnách teplot v jakýchkoli podmínkách při potápění.Postroj / zádová deska:Postroj FLY Comfort Harness v komfortním provedení umožňuje uživateli maximální pohodlí při používání.

Polstrované ramenní popruhy jsou pohodlné při nošení těžké výstroje a zamezí opotřebení potápěčského obleku.

Zároveň odvracejí hrozbu DCS, která může být způsobena zarytím tvrdého popruhu do ramene během ponoru.

Důmyslný stahovací systém prověřený parašutisty umožní rychlé a bezpečné nastavení délky ramenních popruhů podle momentální potřeby uživatele, aniž by došlo k rozpojení popruhů na 2 části!

Absence plastových dílů a celkové provedení z nerez oceli zvyšují důvěru uživatele již ve fázi prodeje.

Kovové komponenty jsou z nerezové oceli, kvalitně zpracovány a odhroceny, s precizní povrchovou úpravou.

Žebříčky jsou vyrobeny z nerezu o síle 2 mm, což citelně zvyšuje jejich pevnost, na D-kroužky je použita kulatina průměru 5 mm.

Zádová deska je dodávána ve 2 provedeních: leštěný nerez o síle 3 mm a hmotnosti 2,75 kg nebo hliník o síle 3 mm a hmotnosti 0,75 kg, s povrchovou úpravou přírodní elox.

Hliníková verze je díky nízké hmotnosti vhodná pro cestování.Zátěžový systém:Komfortní varianta postroje je standardně vybavena dvěma 2-dílnými zátěžovými kapsami Tech Pockets, sestávajícími z napevno připevněné vnější a vyjímatelné vnitřní kapsy. 

Anatomicky tvarované vnitřní kapsy jsou zajištěny dvěma způsoby: pevnou, kvalitní plastovou přezkou v přední části a suchým zipem na svém obvodu. 

Každá z kapes umožní i přes svou kompaktní velikost a umístění v proudnici těla nést 5 kg sypané zátěže. 

Kapsy jsou vybaveny praktickými doplňky: na levé kapse je umístěn snížený kolmý D-kroužek pro připevnění manometru a pravá kapsa je vybavena držákem pro kanystrovou verzi svítilen Finn Light.CE:Všechny kompenzátory vztlaku FLY byly testovány zkušebním ústavem, vyhovují směrnicím Evropské Unie a jsou opatřeny certifikáty CE. 

Kategorie sportovního zboží: SPORTOVNÍ POTŘEBY | Vodní sporty | Potápění | Kompenzátory vztlaku


Potřebujete další informace ke sportovnímu zboží FLY Křídlo 17D COMFORT ? Zeptejte s​e našeho prodavače (zadejte svůj dotaz v pravém dolním rohu stránky).

Komentáře Facebook uživatelů (
)

fav
Možnosti platby u drtivé většiny našich partnerských obchodů. Většina spolupracujících obchodů umožnuje platbu karou Visa, MasterCard, Rychlou platbu z Vašeho bankovnictví nebo PayPal. Možnost dobírky je samozřejmostí.
NajduZboží.cz