Zobrazit větší

Boty Dolomite DIAGONAL GTX MAN

7613368362166

A35:265781-1175 (pro objednávky)

Nové

Výrobce: Bauer

Dostupnost: Skladem u prodejce. Expedice k Vám domů do 2 dnů od objednávky.Cena: 3 584 Kč

Více informací:

Boty Dolomite DIAGONAL GTX MAN - NOVINKY - Trefa Sport .cz

Boty Dolomite DIAGONAL GTX MAN

Vlastnosti pro toto sportovní vybavení:

  • COLOR: Gray
  • gender: male
  • SIZE: 42


​i široce použitelné modely turistické obuvi, inspirované modely zcela profesionálními. Budou se Vám hodit pro tripy do přírody i celodenní escape z;a město s batohem na zádech. Bez problémů se s nimi můžete vydat na vycházku do lesa, nenáročné výpravy do hor nebo jiný výlet během Vašeho volného času a dovolené. Pro jejich nízkou hmotnost je na nohou nebudete téměř cítit. Boty vznikly z vysoce kvalitní semišové kůže. Semiš je odolný vůči poškození a po rozchození si bude dobře rozumět s tvarem Vaší nohy. Za svou vysokou úroveň nepromokavosti, prodyšnosti a ochrany před chladným větrem vděčí boty speciální membráně Gore-Tex®®. Při náhlé změně počasí zůstanou chodidla chráněna před chladným větrem a promáčením, což je nejen komfortní, ale může i ochránit před nastydnutím. Prodyšná paroporopustná membrána přitom dokáže odvádět kapénky potu zevnitř boty ven. Při namáhavé fyzické aktivitě, kdy se chodidla obvykle potí, se nebude uvnitř bot hromadit vlhkost a pokožka nohou zůstane stále suchá. Spolu s tím se postarají o optimální tepelný komfort nohou. Anatomicky řešený, dopasovaný tvar bot a podrážka s nízkou mírou tuhosti se přímo podepíšou na snížené únavě nohou při dlouhých túrách. Podrážka Vibram® Predator se stane zárukou dobré přilnavosti k povrchu a vysoké úrovně amortizace otřesů. Boty DIAGONAL GTX WOMAN se stanou skvělou volbou pro aktivní ženy, toužící poznávat a objevovat stále nové stezky.
Kategorie sportovního zboží: NOVINKY


Potřebujete další informace ke sportovnímu zboží Boty Dolomite DIAGONAL GTX MAN ? Zeptejte s​e našeho prodavače (zadejte svůj dotaz v pravém dolním rohu stránky).

fav
Možnosti platby u drtivé většiny našich partnerských obchodů. Většina spolupracujících obchodů umožnuje platbu karou Visa, MasterCard, Rychlou platbu z Vašeho bankovnictví nebo PayPal. Možnost dobírky je samozřejmostí.
NajduZboží.cz