Zobrazit větší

Dámský ochranný krém Assos CHAMOIS CREME

2220000074025

A35:P139091899-nd (pro objednávky)

Nové

Assos CHAMOIS CREME WOMAN s objemem 75 ml je dámským krémem, zabraňujícím podráždění pokožky. Aplikuje se pod cyklistické šortky s vnitřní...

Více informací:

Výrobce: Bauer

Dostupnost: Skladem u prodejce. Expedice k Vám domů do 2 dnů od objednávky.Cena: 282 Kč

Více informací:

Dámský ochranný krém Assos CHAMOIS CREME - NOVINKY - Trefa Sport .cz

Dámský ochranný krém Assos CHAMOIS CREME

Vlastnosti pro toto sportovní vybavení:

  • COLOR: White
  • gender: female
  • SIZE: UNI


Assos CHAMOIS CREME WOMAN s objemem 75 ml je dámským krémem, zabraňujícím podráždění pokožky. Aplikuje se pod cyklistické šortky s vnitřní výložkou. Snižuje riziko zapařenin, sedření pokožky a svědění při jízdě na silničním, trekovém nebo horském kole. Bude se hodit s tak i pro běžné ježdění například do práce. Receptura jeho složení se vyvíjí bez ustání už po dvě desetiletí. Výmluvným faktem jeho úspěšnosti jsou tisíce spokojených sportovců. Každým rokem se mezi cyklisty a cyklistky prodá kolem 10 000 tub krému. Vznikl na bázi přírodních extraktů, chránících pokožku před podrážděním, pokud svaly pod ní pracují a dochází k pocení. Zabraňuje zapaření, oděrkám a množení bakterií. Pro zvlhčující a regenerační účinky postačuje tenká vrstva vmasírovaná do pokožky. Na snížení účinnosti se nepodepíše ani mnohahodinová jízda. Pro správnou aplikaci stačí nanést tenkou vrstvu krému do míst, kde se nachází výložka cyklistických šortek, anebo přímo na tuto výložku, pokud pod nimi není nošeno spodní prádlo. Krém je možné bez obav používat pod všechny modely oděvů a ochranných doplňků Assos.

Kategorie sportovního zboží: NOVINKY


Potřebujete další informace ke sportovnímu zboží Dámský ochranný krém Assos CHAMOIS CREME ? Zeptejte s​e našeho prodavače (zadejte svůj dotaz v pravém dolním rohu stránky).

fav
Možnosti platby u drtivé většiny našich partnerských obchodů. Většina spolupracujících obchodů umožnuje platbu karou Visa, MasterCard, Rychlou platbu z Vašeho bankovnictví nebo PayPal. Možnost dobírky je samozřejmostí.
NajduZboží.cz