Zobrazit větší

Bunda Assos MILLE GT WIND JACKET

2220000100281

A35:133233918-black (pro objednávky)

Nové

Assos MILLE GT WIND JACKET je celoročně nositelným modelem větrovky na kolo. Vyznačuje se velmi nízkou hmotností a malým objemem po složení....

Více informací:

Výrobce: Bauer

Dostupnost: Skladem u prodejce. Expedice k Vám domů do 2 dnů od objednávky.Cena: 3 200 Kč

Více informací:

Bunda Assos MILLE GT WIND JACKET - NOVINKY - Trefa Sport .cz

Bunda Assos MILLE GT WIND JACKET

Vlastnosti pro toto sportovní vybavení:

  • COLOR: Black
  • gender: male
  • SIZE: L


Assos MILLE GT WIND JACKET je celoročně nositelným modelem větrovky na kolo. Vyznačuje se velmi nízkou hmotností a malým objemem po složení. Přední část bundy byla vyrobena na bázi patentovaného materiálu Foil Ultra, jenž Vás dobře ochrání před poryvy větru a chladem. Díky impregnaci vnějšího povrchu povlakem DWR větrovka chrání před lehkým mrholením, mlhou a odletujícím blátem. Boční panely vznikly z materiálu Glossy a vyznačují se vysokou elastičností a velkou úrovní prodyšnosti. Ze dvou vrstev látky vytvořený límec lépe dosedá na krk a nebrání při jeho pohybech z;a jízdy. Měkká a ohebná látka z;a jízdy nešelestí a je příjemná na dotek. Příjemně padnoucí střih regular fit Aero Racing nabízí pohodlnou úroveň dopasování ke tvaru těla, aniž by to mělo vliv na komfort jízdy. Větrovka spolupracuje s pohyby těla cyklisty. Složenou větrovku MILLE GT WIND JACKET je možné bez obtíží umístit do zadní kapsy cyklistického dresu.

Kategorie sportovního zboží: NOVINKY


Potřebujete další informace ke sportovnímu zboží Bunda Assos MILLE GT WIND JACKET ? Zeptejte s​e našeho prodavače (zadejte svůj dotaz v pravém dolním rohu stránky).

fav
Možnosti platby u drtivé většiny našich partnerských obchodů. Většina spolupracujících obchodů umožnuje platbu karou Visa, MasterCard, Rychlou platbu z Vašeho bankovnictví nebo PayPal. Možnost dobírky je samozřejmostí.
NajduZboží.cz