Zobrazit větší

Tričko Assos UMA GT

2220000124898

A35:122027771-galaxy-pink (pro objednávky)

Nové

Assos UMA GT je technicky dobře zvládnutým a zároveň stylovým cyklistickým trikotem se širokým spektrem využití. Bude se Vám hodit pro...

Více informací:

Výrobce: Bauer

Dostupnost: Skladem u prodejce. Expedice k Vám domů do 2 dnů od objednávky.Cena: 2 560 Kč

Více informací:

Tričko Assos UMA GT - NOVINKY - Trefa Sport .cz

Tričko Assos UMA GT

Vlastnosti pro toto sportovní vybavení:

  • COLOR: Red
  • gender: female
  • SIZE: L


Assos UMA GT je technicky dobře zvládnutým a zároveň stylovým cyklistickým trikotem se širokým spektrem využití. Bude se Vám hodit pro pravidelné tréninky a dohánění naježděných kilometrů, na závodění i na prosté víkendové výlety. Tričko je vyrobeno z plně termoaktivního materiálu Dual Tex, schopného rychle odvádět pot od pokožky a následně ihned schnout. Vyznačuje se mimo jiné antibakteriálními vlastnostmi. Vlákna látky zabraňují rozvoji bakterií a následnému vzniku nepříjemných zápachů. Další výhodou materiálu je jeho obohacení filtrem UPF 30, chránícího pokožku před pronikáním ultrafialového záření. Tričko se vyznačuje o něco menší úrovní komprese, než je tomu u typicky závodních přiléhavých modelů. Ideálně pasuje ke tvarům ženské postavy, příjemně se nosí po celé hodiny a nebrání v pohybu. Do trojice kapes bude možné bez problémů umístit nezbytné drobnosti nebo náhradní oblečení. Díky kapsám, navrženým v souladu s konceptem Triple Ramp, bude jejich obsah vždy v bezpečí, bez ohledu na styl ježdění. Trikot UMA GT se stane vhodnou volbou pro ženy, zakládající si na komfortu, praktičnosti a stylovém vzhledu.

Kategorie sportovního zboží: NOVINKY


Potřebujete další informace ke sportovnímu zboží Tričko Assos UMA GT ? Zeptejte s​e našeho prodavače (zadejte svůj dotaz v pravém dolním rohu stránky).

fav
Možnosti platby u drtivé většiny našich partnerských obchodů. Většina spolupracujících obchodů umožnuje platbu karou Visa, MasterCard, Rychlou platbu z Vašeho bankovnictví nebo PayPal. Možnost dobírky je samozřejmostí.
NajduZboží.cz