Zobrazit větší

Ponožky Compressport ULTRA TRAIL SOCKS

7640314043978

A35:XU00008B990-black (pro objednávky)

Nové

Compressport ULTRA TRAIL SOCKS jsou ponožky vhodné pro trailové běhání a závodění na nejobtížnejších maratonských trasách a...

Více informací:

Výrobce: Bauer

Dostupnost: Skladem u prodejce. Expedice k Vám domů do 2 dnů od objednávky.Cena: 564 Kč

Více informací:

Ponožky Compressport ULTRA TRAIL SOCKS - NOVINKY - Trefa Sport .cz

Ponožky Compressport ULTRA TRAIL SOCKS

Vlastnosti pro toto sportovní vybavení:

  • COLOR: Red|Black
  • gender: unisex
  • SIZE: 35|36|37|38


Compressport ULTRA TRAIL SOCKS jsou ponožky vhodné pro trailové běhání a závodění na nejobtížnejších maratonských trasách a ultramaratonech. Neznamená to ale, že se neuplatní také při tréninku v nejbližším lese nebo parku. Jejich hlavním úkolem je ochrana chodidel před vznikem nepříjemných odřenin, zapaření a otlačenin. Při jejich navrhování bylo přihlédnuto na stabilitu držení nohy uvnitř boty, správné držení nožní klenby a větší ochranu celého chodidla. Díky patentovanému systému drobných plasticky vystupujících bodů 3D Dots tkanina jemně masíruje pokožku a zároveň s tím nebudou nohy v botě klouzat. Ve výsledku potom ponožky ULTRA TRAIL SOCKS vylepšují úroveň proudění krve v podkožních vrstvách a urychlují regeneraci tkání. Ke zranění nejnáchylnější části chodidel jsou kryty materiálem v podobě silnějších a pružnějších vláken. Ponožky byly navrženy s cílem amortizace, tlumení otřesů vznikajících úderem nohou o pevnou zemi. Nebylo by vhodné zapomínat také na uplatněné nerovnoměrné, na jednotlivé zóny rozdělené komprese. Cílem je opět stimulace proudění krve, snížení únavy svalů a v dlouhodobém horizontu navýšení výkonnosti běžce. Celé ponožky vznikly z termoaktivních vláken. Při namáhavé činnosti a pocení z;a horkých letních dnů odvádějí vlákna vlhkost z povrchu pokožky a bleskově vysychají. Zároveň je tkanina velmi příjemná na dotek a nezpůsobuje podráždění pokožky. ULTRA TRAIL SOCKS jsou sportovními ponožkami pro nejnáročnější.

Kategorie sportovního zboží: NOVINKY


Potřebujete další informace ke sportovnímu zboží Ponožky Compressport ULTRA TRAIL SOCKS ? Zeptejte s​e našeho prodavače (zadejte svůj dotaz v pravém dolním rohu stránky).

fav
Možnosti platby u drtivé většiny našich partnerských obchodů. Většina spolupracujících obchodů umožnuje platbu karou Visa, MasterCard, Rychlou platbu z Vašeho bankovnictví nebo PayPal. Možnost dobírky je samozřejmostí.
NajduZboží.cz