Zobrazit větší

Ponožky Compressport FULL SOCKS RECOVERY

7640314042315

A35:SU00006B990-black (pro objednávky)

Nové

Podkolenky FULL SOCKS RECOVERY od značky Compressport jsou kompresní ponožky, určené pro regeneraci svalů po podaném sportovním výkonu. Budou se...

Více informací:

Výrobce: Bauer

Dostupnost: Skladem u prodejce. Expedice k Vám domů do 2 dnů od objednávky.Cena: 1 050 Kč

Více informací:

Ponožky Compressport FULL SOCKS RECOVERY - NOVINKY - Trefa Sport .cz

Ponožky Compressport FULL SOCKS RECOVERY

Vlastnosti pro toto sportovní vybavení:

  • COLOR: Black
  • gender: unisex
  • SIZE: 35|36|37|38


Podkolenky FULL SOCKS RECOVERY od značky Compressport jsou kompresní ponožky, určené pro regeneraci svalů po podaném sportovním výkonu. Budou se hodit také na cestování před i po fyzické aktivitě, nebo pro běžné nošení. Jejich funkční provedení napomáhá proudění krve. Od kolen dolů síla stlačování postupně roste. Podílí se také na rychlejším odvádění kyseliny mléčné ze svalů. Tím dochází k urychlení procesu regenerace tkání. Spolu s tím snižuje riziko objevení se příznaků DOMS (Delayed onset muscle soreness), bolestivosti svalů několik dnů po fyzickém výkonu. Kompresní ponožky FULL SOCKS RECOVERY je proto možné nosit jako každodenní prevenci. I po celodenním nošení budete mít pocit svěžesti a suché pokožky, sníží se zároveň šance na vznik puchýřů. Díky plastickému vzorku 3D Dots bude tkanina jemně masírovat chodidla a lépe se prokrví podkožní vrstvy. Výsledkem je opět lepší přísun živin a rychlejší regenerace tkání. Speciální ventilační pole, umístěná po obvodu ponožek, pomáhají udržovat suchou a odvětrávanou pokožku a zabraňují přehřátí. Při namáhavé činnosti a pocení odvádějí použitá termoaktivní vlákna pot od pokožky a rychle schnou. Materiál produktu je příjemný na dotek a nezpůsobuje alergická ani mechanická podráždění.

Kategorie sportovního zboží: NOVINKY


Potřebujete další informace ke sportovnímu zboží Ponožky Compressport FULL SOCKS RECOVERY ? Zeptejte s​e našeho prodavače (zadejte svůj dotaz v pravém dolním rohu stránky).

fav
Možnosti platby u drtivé většiny našich partnerských obchodů. Většina spolupracujících obchodů umožnuje platbu karou Visa, MasterCard, Rychlou platbu z Vašeho bankovnictví nebo PayPal. Možnost dobírky je samozřejmostí.
NajduZboží.cz