Zobrazit větší

Ponožky Compressport PRO RACING SOCKS V3.1

7640314042940

A35:RSHV3352-pink-melange (pro objednávky)

Nové

Běžecké ponožky COMPRESSPORT ProRacing Socks v3.0 jsou zdokonalenou verzí produktu, oceňovaného závodními sportovci celého světa. Jejich nově...

Více informací:

Výrobce: Bauer

Dostupnost: Skladem u prodejce. Expedice k Vám domů do 2 dnů od objednávky.Cena: 436 Kč

Více informací:

Ponožky Compressport PRO RACING SOCKS V3.1 - NOVINKY - Trefa Sport .cz

Ponožky Compressport PRO RACING SOCKS V3.1

Vlastnosti pro toto sportovní vybavení:

  • COLOR: Różowy
  • gender: female
  • SIZE: 35|36|37|38


Běžecké ponožky COMPRESSPORT ProRacing Socks v3.0 jsou zdokonalenou verzí produktu, oceňovaného závodními sportovci celého světa. Jejich nově promyšlená konstrukce má z;a výsledek ještě větší komfort pro chodidla, než tomu bylo doposud - vylepšené odvětrávání, odvádění vlhkosti a lepší termoregulaci. Budou se Vám hodit pro krátký trénink s jako pro běhání na dlouhých trasách. Jak se pomalu stává zvykem, je každý pár ponožek nezaměnitelný. Můžeme totiž rozlišit pravou a levou - to vše proto, aby lépe seděly na nohou a poskytovaly co největší komfort. Výsledkem anatomicky řešeného střihu je přesné dopasování na chodidla běžce. Dalším pokrokovým řešením je technologie 3D.DOTS, jejímž cílem je simulace jemné masáže chodidel. Podobná stimulace nervů a vlásečnic pod pokožkou napomáhá prokrvování tkání a jejich regeneraci už při podávání samotného sportovního výkonu. Technologie 3D.DOTS zároveň tlumí otřesy, vznikající při dopadu podešvi boty na pevné podloží. Každý krok proto bude ještě lehčím. Ponožky rychle odvádí vlhkost od pokožky, a to z;a vydatného přispění termoaktivních vláken, z nichž byly vyrobeny. Ještě výrazněji tomu ale napomáhá vylepšený systém ventilace. Jeho úlohou je aktivní dohled nad termoregulací nohou a ochrana před jejich přehříváním. Díky iontům stříbra, jimiž jsou jednotlivá vlákna obohacena, mají sportovní ponožky Compressport bakteriostatické účinky. Stříbro zabraňuje množení mikrobů a možnému vzniku nepříjemných zápachů. S důrazem na vylepšení cirkulace krve jsou ponožky v oblasti nártu vybaveny speciálním páskem. Ten nejenže napomáhá proudění krve, ale spolu s tím i upevňuje polohu chodidla v botě. Ponožky Compressport chrání náchylná místa před nadměrným tlakem a odřením. Zabraňují podráždění pokožky. ProRacing Socks v3.0 jsou zárukou podání dobrého sportovního výkonu a nadstandardní ochrany chodidel každého milovníka běhání.

Kategorie sportovního zboží: NOVINKY


Potřebujete další informace ke sportovnímu zboží Ponožky Compressport PRO RACING SOCKS V3.1 ? Zeptejte s​e našeho prodavače (zadejte svůj dotaz v pravém dolním rohu stránky).

fav
Možnosti platby u drtivé většiny našich partnerských obchodů. Většina spolupracujících obchodů umožnuje platbu karou Visa, MasterCard, Rychlou platbu z Vašeho bankovnictví nebo PayPal. Možnost dobírky je samozřejmostí.
NajduZboží.cz