Zobrazit větší

Běžecké boty Altra PARADIGM 4.5

193391379388

A35:ALM1948G0001-black (pro objednávky)

Nové

Altra PARADIGM 4.5 jsou modelem běžecké obuvi, inspirovaným nejlepšími běžci světa, pokoušejícími se o štěstí na Badwater Ultramarathon v...

Více informací:

Výrobce: Bauer

Dostupnost: Skladem u prodejce. Expedice k Vám domů do 2 dnů od objednávky.Cena: 3 687 Kč

Více informací:

Běžecké boty Altra PARADIGM 4.5 - Buty biegowe - Trefa Sport .cz

Běžecké boty Altra PARADIGM 4.5

Vlastnosti pro toto sportovní vybavení:

  • COLOR: Black
  • gender: male
  • SIZE: 42


Altra PARADIGM 4.5 jsou modelem běžecké obuvi, inspirovaným nejlepšími běžci světa, pokoušejícími se o štěstí na Badwater Ultramarathon v kalifornském Údolí smrti. Nejnovější verze modelu je technicky ještě pokročilejší, než tomu bylo u dosavadních předchůdců. Nabízí maximální možnou úroveň amortizace, komfort pro chodidla a stabilitu. Za vynikající úroveň tlumení otřesů u tohoto modelu odpovídá vrstva syntetické EGO pěny o mocnosti až 30 mm. Ta velmi dobře pohlcuje otřesy, vznikající dopadem nohou na tvrdé podloží a následně napomáhá při odrazu vzhůru - výsledky jsou měřitelně lepší, než z;a tímto účelem často používané EVA pěny. Ve srovnání s ní je také trvanlivější. Životnost podrážky na tvrdém a hrubém povrchu je proto značně delší, vzorek se méně opotřebovává. Díky technologii Knit vzniklo látkové tělo boty modelu PARADIGM 4.5 z jednoho kusu materiálu, postrádá tak nepříjemné švy. Syntetický materiál je velice měkký, při namáhavé činnosti a pocení odvádí vlhkost z povrchu těla a rychle schne. Je také velice ohebný a přizpůsobuje se tvaru nohy a jejím pohybům. Výsledkem takového přesného dopasování je vysoká úroveň komfortu nošení. Klíčovým funkčním řešením tohoto modelu je doplňková podpora správného pracování chodidel z;a běhu. Díky platformě StabiliPods™, která je rozdělena do třech vrstev, zabraňuje model PARADIGM 4.5 pronaci a \„sklouzávání chodidla\“. Systém GuideRail™ potom v případě potřeby stabilizuje okolí kotníků. Nesymetrický profil bot se podepisuje kladně na lepším ukotvení bočních částí chodidla. Bez ohledu, zda máte pronaci nebo neutrální profil nožní klenby, Vás model PARADIGM 4.5 nikdy nezklame. Patentovaná konstrukce Foot Shape® tak řeší problém stísněných prstů a vzniku problémů s podrážděním pokožky, odřenin nebo dokonce poškozením nehtů. Výsledky jsou ale také zdravotní. Boty zabraňují rozvoji vbočených palců (hallux) a brnění prstů (Mortonův neurom), s tak chrání před strašákem běžců jménem zánět povázky chodidla (plantární fasciitis). Boty mají nulový drop. Technologie ZeroDrop™ se u bot Altra vyznačuje vylepšením procesu dopadu chodidla na zem, kdy je větší část energie přenesena do jeho přední části. Výsledkem je nižší zátěž pro kolena, achillovu šlachu a páteř. PARADIGM 4.5 jsou zosobněním maximálního komfortu pro běžce, kteří se vydávají na ultramaratony. Svou konkurenci nechávají tyto boty daleko z;a sebou.

Kategorie sportovního zboží: Buty biegowe


Potřebujete další informace ke sportovnímu zboží Běžecké boty Altra PARADIGM 4.5 ? Zeptejte s​e našeho prodavače (zadejte svůj dotaz v pravém dolním rohu stránky).

fav
Možnosti platby u drtivé většiny našich partnerských obchodů. Většina spolupracujících obchodů umožnuje platbu karou Visa, MasterCard, Rychlou platbu z Vašeho bankovnictví nebo PayPal. Možnost dobírky je samozřejmostí.
NajduZboží.cz