Zobrazit větší

Běžecké boty Altra LONE PEAK 4.5

193391545776

A35:AL0A4PE52801-280 (pro objednávky)

Nové

Model LONE PEAK 4.5 patří k nejpopulárnějším a téměř už legendárním modelům běžeckých bot od značky Altra. Setkáme se s ním na nohou...

Více informací:

Výrobce: Bauer

Dostupnost: Skladem u prodejce. Expedice k Vám domů do 2 dnů od objednávky.Cena: 3 341 Kč

Více informací:

Běžecké boty Altra LONE PEAK 4.5 - Buty biegowe - Trefa Sport .cz

Běžecké boty Altra LONE PEAK 4.5

Vlastnosti pro toto sportovní vybavení:

  • COLOR: Gray
  • gender: male
  • SIZE: 42|43


Model LONE PEAK 4.5 patří k nejpopulárnějším a téměř už legendárním modelům běžeckých bot od značky Altra. Setkáme se s ním na nohou běžců na předních světových závodech, kde si tyto boty získaly pověst spolehlivého a pohodlného produktu. Nejnovější generace tohoto typu obuvi nabízí ještě lepší uzpůsobení se chodidlu a jeho potřebám při běhu a s tím související vyšší úroveň komfortu. Podílí se na tom celkové snížení profilu boty a navýšená ohebnost podešvi. Snížení profilu boty nemělo negativní vliv na pevné dopasování boty k nártu a usazení paty. Ve spojení s nově navrženým systémem šněrování boty sedí na chodidlech takřka dokonale. Ačkoliv byl profil boty poněkud redukován, zůstal prostor pro prsty zepředu s široký. Výsledkem je volné uložení prstů, kdy není ani jeden z nich vystaven tlaku a mohou se tak správným způsobem podílet na procesu běhání, na jednotlivých dopadech a odrazech nohy od podloží. Patentovaná konstrukce Foot Shape® tak řeší problém stísněných prstů a vzniku problémů s podrážděním pokožky, odřenin nebo dokonce poškozením nehtů. Výsledky jsou ale také zdravotní. Boty zabraňují rozvoji vbočených palců (hallux) a brnění prstů (Mortonův neurom), s tak chrání před strašákem běžců jménem zánět povázky chodidla (plantární fasciitis). Podrážka bot je na spodní straně pokryta směsí gum MaxTrac™. Ta navyšuje přilnavost k povrchu a vyznačuje se velice dlouhou životností. Zvýšená ohebnost střední části podešvi usnadňuje přirozený pohyb chodidla a spolu s tím napomáhá ke zvýšené citlivosti vnímání podloží. O ochranu plosky nohy před ostrými kameny a kořeny se potom stará zabudovaná vnitřní vložka Stone Guard. Nezaměnitelný vzorek podrážky TrailClaw™ v podobě daleko od sebe umístěných vystupujících políček má na první pohled poněkud agresivní vzhled, jedná se ale o řešení vysoce praktické. Postará se o stabilitu dopadající i odrážející se nohy i na problematickém podloží a nezanáší se těžkým blátem a kamínky, což je mnohdy velkým problémem u konkurence. Tělo boty LONE PEAK 4.5 vzniklo z rychleschnoucího odolného materiálu Mesh se síťovanou strukturou. Dvoustupňový systém Gaiter Trap napomáhá v nasazování a držení návleků na nohy a speciální očko zezadu potom ve snadném obouvání. Dalším praktickým doplňkem je speciální otvor uvnitř každé boty, který v případě promočení umožňuje její odvod z boty ven. Trailové boty Altra LONE PEAK 4.5 jsou nekompromisní volbou pro ty nejnáročnější trasy v terénu.

Kategorie sportovního zboží: Buty biegowe


Potřebujete další informace ke sportovnímu zboží Běžecké boty Altra LONE PEAK 4.5 ? Zeptejte s​e našeho prodavače (zadejte svůj dotaz v pravém dolním rohu stránky).

fav
Možnosti platby u drtivé většiny našich partnerských obchodů. Většina spolupracujících obchodů umožnuje platbu karou Visa, MasterCard, Rychlou platbu z Vašeho bankovnictví nebo PayPal. Možnost dobírky je samozřejmostí.
NajduZboží.cz