Zobrazit větší

Kšiltovka Compressport TRUCKER CUP

7640314046122

A35:CU00008B101-grey-melange (pro objednávky)

Nové

TRUCKER CAP od Compressport je lifestylovou sportovní kšiltovkou, vyrobenou z termoaktivního materiálu. Stane se vhodným doplňkem celé řady...

Více informací:

Výrobce: Bauer

Dostupnost: Skladem u prodejce. Expedice k Vám domů do 2 dnů od objednávky.Cena: 640 Kč

Více informací:

Kšiltovka Compressport TRUCKER CUP - NOVINKY - Trefa Sport .cz

Kšiltovka Compressport TRUCKER CUP

Vlastnosti pro toto sportovní vybavení:

  • COLOR: Gray|Black
  • gender: unisex
  • SIZE: UNI


TRUCKER CAP od Compressport je lifestylovou sportovní kšiltovkou, vyrobenou z termoaktivního materiálu. Stane se vhodným doplňkem celé řady všedních stylizací a každého sportovního outfitu. Materiál produktu, z něhož byla vyrobena, je plně termoaktivní. Při namáhavé činnosti a pocení z;a horkých letních dnů odvádí vlhkost z povrchu kůže a rychle schne. Vzdušná síťovaná látka v zadní polovině kšiltovky je zárukou přísunu čerstvého vzduchu a zabraňuje přehřátí hlavy. Elastický kšilt neomezuje zorný úhel, přitom však chrání obličej před oslepujícím sluncem. Kšiltovka je vzadu vybavena klasickým mechanismem úpravy obvodu, díky čemuž ji nebude problém snadno a rychle uzpůsobit podle potřeb. TRUCKER CAP je klasikou v moderním provedení.

Kategorie sportovního zboží: NOVINKY


Potřebujete další informace ke sportovnímu zboží Kšiltovka Compressport TRUCKER CUP ? Zeptejte s​e našeho prodavače (zadejte svůj dotaz v pravém dolním rohu stránky).

fav
Možnosti platby u drtivé většiny našich partnerských obchodů. Většina spolupracujících obchodů umožnuje platbu karou Visa, MasterCard, Rychlou platbu z Vašeho bankovnictví nebo PayPal. Možnost dobírky je samozřejmostí.
NajduZboží.cz