Zobrazit větší

Kšiltovka Compressport PRO RACING CAP 2020

7640314045941

A35:CU00003B501-blue-melange (pro objednávky)

Nové

Minimalistická běžecká kšiltovka Compressport PRO RACING CAP se může pochlubit výjimečně nízkou hmotností a dobrou prodyšností materiálu....

Více informací:

Výrobce: Bauer

Dostupnost: Skladem u prodejce. Expedice k Vám domů do 2 dnů od objednávky.Cena: 743 Kč

Více informací:

Kšiltovka Compressport PRO RACING CAP 2020 - NOVINKY - Trefa Sport .cz

Kšiltovka Compressport PRO RACING CAP 2020

Vlastnosti pro toto sportovní vybavení:

  • COLOR: Blue
  • gender: unisex
  • SIZE: UNI


Minimalistická běžecká kšiltovka Compressport PRO RACING CAP se může pochlubit výjimečně nízkou hmotností a dobrou prodyšností materiálu. Napomáhá k ochlazování hlavy a rychle odvádí vlhkost od pokožky. Vznikla z;a účelem nošení během horkých letních dnů. Stane se vhodnou volbou pro intenzivní dlouhé běžecké tréninky a závodění. Charakteristickým prvkem tohoto modelu čepice je prodloužená vrstva materiálu, zakrývající část šíje. Jeho úkolem je ochrana před slunečním úpalem a nadměrným přehříváním organismu. Materiál produktu, z něhož byla vyrobena, je plně termoaktivní. Při namáhavé činnosti a pocení odvádí vlhkost z povrchu těla a rychle schne. Výložka z látky s antibakteriálními vlastnostmi zabraňuje stékání a hromadění potu a vytváří po celou dobu nošení na hlavě hygienické prostředí. Roztažitelný materiál, z něhož byla vyrobena, umožňuje snadné a přesné přizpůsobení se tvaru hlavy a garantuje setrvávání stále na svém místě. Elastický kšilt neomezuje zorný úhel, přitom však chrání obličej před oslepujícím sluncem. Díky velice nízké hmotnosti, nepřekračující 27 gramů, nebudete téměř ani cítit, že ji máte na hlavě. PRO RACING CAP je ideální volbou pro náročné milovníky běhání.

Kategorie sportovního zboží: NOVINKY


Potřebujete další informace ke sportovnímu zboží Kšiltovka Compressport PRO RACING CAP 2020 ? Zeptejte s​e našeho prodavače (zadejte svůj dotaz v pravém dolním rohu stránky).

fav
Možnosti platby u drtivé většiny našich partnerských obchodů. Většina spolupracujících obchodů umožnuje platbu karou Visa, MasterCard, Rychlou platbu z Vašeho bankovnictví nebo PayPal. Možnost dobírky je samozřejmostí.
NajduZboží.cz