Zobrazit větší

Kšiltovka Compressport ICE CAP

7640314045903

A35:CU00001B001-white (pro objednávky)

Nové

ICE CAP patří k technologicky nepokročilejším pokrývkám hlavy, které značka Compressport dokáže trhu nabídnout. Nabízí vysokou úroveň...

Více informací:

Výrobce: Bauer

Dostupnost: Skladem u prodejce. Expedice k Vám domů do 2 dnů od objednávky.Cena: 820 Kč

Více informací:

Kšiltovka Compressport ICE CAP - NOVINKY - Trefa Sport .cz

Kšiltovka Compressport ICE CAP

Vlastnosti pro toto sportovní vybavení:

  • COLOR: White
  • gender: unisex
  • SIZE: UNI


ICE CAP patří k technologicky nepokročilejším pokrývkám hlavy, které značka Compressport dokáže trhu nabídnout. Nabízí vysokou úroveň ochrany hlavy, napomáhá k jejímu ochlazování a rychle odvádí vlhkost od pokožky. Byla navržena pro podmínky extrémních světových závodů, jakými jsou například Ironman World Championship v havajském Kona nebo Western States 100. Charakteristickým prvkem tohoto modelu čepice je prodloužená vrstva materiálu, zakrývající část šíje. Jeho úkolem je ochrana před slunečním úpalem a nadměrným přehříváním organismu. Nejdůležitějším pokrokovým prvkem tohoto modelu je ovšem speciální systém ochlazování. V tomto případě jde o jedinečnou kapsu na led, která napomáhá snížit teplotu hlavy a zaslouží se tím o její ochranu před přehřátím. Podobné technické řešení umožňuje komfortní běhání i z;a největších tropických veder. Pro maximální ochranu hlavy má čepice světlou barvu a lesklá hliníková pole, ještě lépe odrážející paprsky. Materiál produktu, z něhož byla vyrobena, je plně termoaktivní. Při namáhavé činnosti a pocení odvádí vlhkost z povrchu těla a rychle schne. Výložka z látky s antibakteriálními vlastnostmi zabraňuje stékání a hromadění potu a vytváří po celou dobu nošení na hlavě hygienické prostředí. Elastický kšilt neomezuje zorný úhel, přitom však chrání obličej před oslepujícím sluncem. ICE CAP je tou nejlepší volbou pro veliká vedra, pokud se chce běžec cítit opravdu komfortně.

Kategorie sportovního zboží: NOVINKY


Potřebujete další informace ke sportovnímu zboží Kšiltovka Compressport ICE CAP ? Zeptejte s​e našeho prodavače (zadejte svůj dotaz v pravém dolním rohu stránky).

fav
Možnosti platby u drtivé většiny našich partnerských obchodů. Většina spolupracujících obchodů umožnuje platbu karou Visa, MasterCard, Rychlou platbu z Vašeho bankovnictví nebo PayPal. Možnost dobírky je samozřejmostí.
NajduZboží.cz