Zobrazit větší

Kšilt Compressport ULTRALIGHT VISOR V2

7640314046023

A35:CU00005B503-blue-lime (pro objednávky)

Nové

Kšilt ULTRALIGHT VISOR V2 patří k nejpopulárnějším produktům z nabídky značky Compressport. Těší se velké oblibě nejen mezi běžci, ale i...

Více informací:

Výrobce: Bauer

Dostupnost: Skladem u prodejce. Expedice k Vám domů do 2 dnů od objednávky.Cena: 640 Kč

Více informací:

Kšilt Compressport ULTRALIGHT VISOR V2 - NOVINKY - Trefa Sport .cz

Kšilt Compressport ULTRALIGHT VISOR V2

Vlastnosti pro toto sportovní vybavení:

  • COLOR: Blue|Żółty
  • gender: unisex
  • SIZE: UNI


Kšilt ULTRALIGHT VISOR V2 patří k nejpopulárnějším produktům z nabídky značky Compressport. Těší se velké oblibě nejen mezi běžci, ale i mezi širokými řadami dalších rekreačních i závodních sportovců. Jelikož se jedná o vysoce univerzální produkt, nachází si své místo v triatlonu, kolektivních míčových a plážových sportech nebo veslování. Zaoblený kšilt neohraničuje zorný úhel, přitom však chrání obličej před oslněním a nepříjemnými slunečními paprsky. Není od věci připomenout, že na úrovni čela se nachází na dotek jemná látka, zabraňující stékání potu do obličeje. Materiál produktu, z něhož byl sportovní kšilt vyroben, si nese antibakteriální vlastnosti. Zabraňuje množení bakterií a napomáhá dlouhotrvající svěžesti, brání vzniku zápachů. Je zároveň plně termoaktivní a rychle vysychá. V zadní části kšiltu se nachází elastický pásek, s jehož přispěním snadno přizpůsobíte jeho obvod přesně podle tvaru hlavy. Díky velmi nízké hmotnosti, nepřekračující 38 gramů, nebudete téměř ani cítit, že jej právě nosíte na hlavě.

Kategorie sportovního zboží: NOVINKY


Potřebujete další informace ke sportovnímu zboží Kšilt Compressport ULTRALIGHT VISOR V2 ? Zeptejte s​e našeho prodavače (zadejte svůj dotaz v pravém dolním rohu stránky).

fav
Možnosti platby u drtivé většiny našich partnerských obchodů. Většina spolupracujících obchodů umožnuje platbu karou Visa, MasterCard, Rychlou platbu z Vašeho bankovnictví nebo PayPal. Možnost dobírky je samozřejmostí.
NajduZboží.cz