Zobrazit větší

Kabát Helly Hansen IONA

7040056211121

A35:53421-853 (pro objednávky)

Nové

Helly Hansen IONA JACKET je technicky pokročilým nepromokavým kabátem se střihem parky. Osvědčený vzhled bude mít z;a výsledek širokou...

Více informací:

Výrobce: Bauer

Dostupnost: Skladem u prodejce. Expedice k Vám domů do 2 dnů od objednávky.Cena: 4 447 Kč

Více informací:

Kabát Helly Hansen IONA - Bundy a kabáty - Trefa Sport .cz

Kabát Helly Hansen IONA

Vlastnosti pro toto sportovní vybavení:

  • COLOR: Gray
  • gender: female
  • SIZE: M


Helly Hansen IONA JACKET je technicky pokročilým nepromokavým kabátem se střihem parky. Osvědčený vzhled bude mít z;a výsledek širokou uplatnitelnost tohoto modelu, co se týče Vámi volených stylizací. Hodí se jak pro aktivní dovolenou, tak do ulic města. Stane se vhodnou volbou pro nošení z;a chladných a deštivých dnů nebo z;a proměnlivého počasí, jehož vývoj lze těžko předpokládat. Každá část dámské parky byla navržena v souladu s požadavky na praktičnost a ochranu před špatným venkovním počasím. Kabát je vybaven voděodolnou membránou Helly Tech® Protection. Látka nepromoká, spolu s tím si však uchovává vysokou úroveň prodyšnosti a paropropustnosti. Materiál produktu se aktivně účastní pohlcování potem nasáklého vzduchu ze spodnějších vrstev oblečení a odvádí jej směrem ven. Výsledkem je optimální komfort nošení, ochrana před deštěm a prochlazením. V souladu s ekologickými požadavky neobsahuje nepromokavý povlak DWR na povrchu pláště pro životní prostředí škodlivé fluorované uhlovodíky PFC. Objemná kapuca zakryje větší část hlavy a nedovolí dešti její promáčení. Odvětrávací otvor na zádech umožňuje regulaci teploty a zabrání zvýšenému pocení a možnému přehřátí. Dámská parka je vybavena zipem YKK®, odolným vůči poškození. Parka IONA JACKET se Vám bude hodit jako univerzální model pro běžné nošení.

Kategorie sportovního zboží: Bundy a kabáty


Potřebujete další informace ke sportovnímu zboží Kabát Helly Hansen IONA ? Zeptejte s​e našeho prodavače (zadejte svůj dotaz v pravém dolním rohu stránky).

fav
Možnosti platby u drtivé většiny našich partnerských obchodů. Většina spolupracujících obchodů umožnuje platbu karou Visa, MasterCard, Rychlou platbu z Vašeho bankovnictví nebo PayPal. Možnost dobírky je samozřejmostí.
NajduZboží.cz