Zobrazit větší

Tričko Helly Hansen THALIA

7040056185538

A35:34169-597 (pro objednávky)

Nové

Příjemné dámské tričko Helly Hansen THALIA vzniklo z rychleschnoucí látky. Díky příměsi elastických vláken nebude tričko bránit pohybům...

Více informací:

Výrobce: Bauer

Dostupnost: Skladem u prodejce. Expedice k Vám domů do 2 dnů od objednávky.Cena: 1 067 Kč

Více informací:

Tričko Helly Hansen THALIA - Tílka a trička - Trefa Sport .cz

Tričko Helly Hansen THALIA

Vlastnosti pro toto sportovní vybavení:

  • COLOR: Navy Blue
  • gender: female
  • SIZE: M


Příjemné dámské tričko Helly Hansen THALIA vzniklo z rychleschnoucí látky. Díky příměsi elastických vláken nebude tričko bránit pohybům těla, přizpůsobí se jeho tvarům a stane se tak na nošení velmi příjemným modelem. Jeho volný střih a široký výstřih Vám dodají potřebnou volnost bez ohledu na situaci. Tričko se nechalo inspirovat námořním stylem. Bude vhodnou volbou pro ženy, které pro každodenní oblékání sahají nejraději po sportovně laděných modelech. Vhodné pro nošení ve městě, na cestování nebo piknik v trávě uprostřed přírody.

Kategorie sportovního zboží: Tílka a trička


Potřebujete další informace ke sportovnímu zboží Tričko Helly Hansen THALIA ? Zeptejte s​e našeho prodavače (zadejte svůj dotaz v pravém dolním rohu stránky).

fav
Možnosti platby u drtivé většiny našich partnerských obchodů. Většina spolupracujících obchodů umožnuje platbu karou Visa, MasterCard, Rychlou platbu z Vašeho bankovnictví nebo PayPal. Možnost dobírky je samozřejmostí.
NajduZboží.cz