Zobrazit větší

Šaty Helly Hansen THALIA SUMMER

7040056255224

A35:34164-598 (pro objednávky)

Nové

Lehké rychleschnoucí letní šaty Helly Hansen THALIA SUMMER DRESS. Široce uplatnitelný model dámských šatů se Vám bude hodit na letní posezení...

Více informací:

Výrobce: Bauer

Dostupnost: Skladem u prodejce. Expedice k Vám domů do 2 dnů od objednávky.Cena: 1 741 Kč

Více informací:

Šaty Helly Hansen THALIA SUMMER - Šaty a sukně - Trefa Sport .cz

Šaty Helly Hansen THALIA SUMMER

Vlastnosti pro toto sportovní vybavení:

  • COLOR: White|Navy Blue
  • gender: female
  • SIZE: M


Lehké rychleschnoucí letní šaty Helly Hansen THALIA SUMMER DRESS. Široce uplatnitelný model dámských šatů se Vám bude hodit na letní posezení na městské pláži s drinkem v ruce, s jako na víkendovou vycházku. Jejich volný a přitom vysoce ženský střih se ukáže být velmi příjemným. Elastická vlákna budou mít z;a výsledek, že šaty padnou na tělo jako ulité, nebudou bránit pohybům těla a budete se v nich cítit příjemně z;a každé situace. Vznikly z na omak příjemné polyesterové látky, která rychle schne a nemačká se. Univerzální vzhled je podtržen zavazovacím pásem, napomáhajícím šaty přizpůsobit tvaru postavy a dané příležitosti. Šaty THALIA SUMMER DRESS Vás jako módní hype této sezóny rozhodně nezklamou!

Kategorie sportovního zboží: Šaty a sukně


Potřebujete další informace ke sportovnímu zboží Šaty Helly Hansen THALIA SUMMER ? Zeptejte s​e našeho prodavače (zadejte svůj dotaz v pravém dolním rohu stránky).

fav
Možnosti platby u drtivé většiny našich partnerských obchodů. Většina spolupracujících obchodů umožnuje platbu karou Visa, MasterCard, Rychlou platbu z Vašeho bankovnictví nebo PayPal. Možnost dobírky je samozřejmostí.
NajduZboží.cz