Zobrazit větší

Kraťasy POLO GOLF RALPH LAUREN

3616410939211

A35:781751527008-800 (pro objednávky)

Nové

Kraťasy Polo Golf Ralph Lauren budou skvělou volbou pro muže, kteří si zakládají na moderními trendy osvěžené klasice. Stanou se vhodným...

Více informací:

Výrobce: Bauer

Dostupnost: Skladem u prodejce. Expedice k Vám domů do 2 dnů od objednávky.Cena: 2 056 Kč

Více informací:

Kraťasy POLO GOLF RALPH LAUREN - Šortky a plavky - Trefa Sport .cz

Kraťasy POLO GOLF RALPH LAUREN

Vlastnosti pro toto sportovní vybavení:

  • COLOR: Orange
  • gender: male
  • SIZE: S


Kraťasy Polo Golf Ralph Lauren budou skvělou volbou pro muže, kteří si zakládají na moderními trendy osvěžené klasice. Stanou se vhodným módním doplňkem na golfové hřiště, na dovolenou, ale s tak pro běžné chill-outové nošení ve městě. Půjdou do páru s klasickou polokošilí, sportovním nebo běžným jednobarevným tričkem. Díky příměsi elastických vláken se přizpůsobí postavě, nebudou bránit pohybům těla a budete se v nich cítit pohodlně. Celkový vzhled byl obohacen o kapsy na bocích a kapsy zezadu. Klasicky pojatý vzhled a vysoká kvalita provedení kraťasů Polo Golf Ralph Lauren budou mít z;a výsledek, že na golfovém poli budete vypadat stylově a originálně.

Kategorie sportovního zboží: PÁNCZÉ | OBLEČENÍ | Šortky a plavky


Potřebujete další informace ke sportovnímu zboží Kraťasy POLO GOLF RALPH LAUREN ? Zeptejte s​e našeho prodavače (zadejte svůj dotaz v pravém dolním rohu stránky).

fav
Možnosti platby u drtivé většiny našich partnerských obchodů. Většina spolupracujících obchodů umožnuje platbu karou Visa, MasterCard, Rychlou platbu z Vašeho bankovnictví nebo PayPal. Možnost dobírky je samozřejmostí.
NajduZboží.cz