Zobrazit větší

Boty Sebago PORTLAND SPINNAKER

8022058230637

A35:70001B0-973 (pro objednávky)

Nové

Mokasíny Sebago PORTLAND SPINNAKER jsou neobyčejně stylovou letní obuví, vhodnou na palubu jachty s jako pro každodenní nošení. Nejvyšší...

Více informací:

Výrobce: Bauer

Dostupnost: Skladem u prodejce. Expedice k Vám domů do 2 dnů od objednávky.Cena: 3 456 Kč

Více informací:

Boty Sebago PORTLAND SPINNAKER - Mokasíny - Trefa Sport .cz

Boty Sebago PORTLAND SPINNAKER

Vlastnosti pro toto sportovní vybavení:

  • COLOR: White|Żółty|Navy Blue
  • gender: male
  • SIZE: 44


Mokasíny Sebago PORTLAND SPINNAKER jsou neobyčejně stylovou letní obuví, vhodnou na palubu jachty s jako pro každodenní nošení. Nejvyšší kvalita, zručnost a pečlivost výroby, důraz na detaily. Byly vyráběny ručně a precizně, k jejich výrobě byla použita velmi kvalitní lícová přírodní kůže třech různých barev. Tento model obuvi je zevnitř vybaven profilovanou stélkou Ortholite®, s níž se bude Vaše noha cítit jako v bavlnce hned po prvním vykročení. Označená kovová očka pro provlékání tkaniček jsou odolná proti korozi. Podešev vznikla ze superlehkého revolučního materiálu, který se nešpiní, izoluje před rozpáleným povrchem a tlumí otřesy. Jachtařké boty PORTLAND SPINNAKER odkazují k městu Portland, jednomu z největších námořních přístavů v Nové Anglii a sídlu velmi slavného jachtařského klubu.

Kategorie sportovního zboží: PÁNCZÉ | OBUV | Mokasíny


Potřebujete další informace ke sportovnímu zboží Boty Sebago PORTLAND SPINNAKER ? Zeptejte s​e našeho prodavače (zadejte svůj dotaz v pravém dolním rohu stránky).

fav
Možnosti platby u drtivé většiny našich partnerských obchodů. Většina spolupracujících obchodů umožnuje platbu karou Visa, MasterCard, Rychlou platbu z Vašeho bankovnictví nebo PayPal. Možnost dobírky je samozřejmostí.
NajduZboží.cz