Zobrazit větší

Bunda Peak Performance HELIUM HYBRID HOODED

5713114146049

A35:G63081099-50 (pro objednávky)

Nové

HELIUM HYBRID HOODED od značky Peak Performance patří mezi výjimečně lehké a všeobecně použitelné bundy, která vznikla s přispěním...

Více informací:

Výrobce: Bauer

Dostupnost: Skladem u prodejce. Expedice k Vám domů do 2 dnů od objednávky.Cena: 4 299 Kč

Více informací:

Bunda Peak Performance HELIUM HYBRID HOODED - Bundy a kabáty - Trefa Sport .cz

Bunda Peak Performance HELIUM HYBRID HOODED

Vlastnosti pro toto sportovní vybavení:

  • COLOR: Black
  • gender: male
  • SIZE: S


HELIUM HYBRID HOODED od značky Peak Performance patří mezi výjimečně lehké a všeobecně použitelné bundy, která vznikla s přispěním moderních technologií. Její hybridní konstrukce v podobě bundomikiny je výsledkem spojení několika vzájemně odlišných druhů materiálu, a to z;a účelem získání co nejlepších parametrů ochrany těla před chladem a nepřiznivým větrným a vlhkým počasím. Přední a zadní část bundy byla zevnitř vyplněna směsí kachního chmýří a peří. Izolační vrstva v podobě přírodního materiálu bude nejlepší ochranou před zimou. Panely na bocích vznikly z elastického žerzeje, který výrazně zvyšuje komfort nošení a volnost pohybů těla a jeho povrch je prodyšný. Díky vnějšímu povlaku DWR odolává bunda lehkému dešti a mrholení právě tak jako padajícímu sněhu. Vnitřní vrstvy látky potom chrání tělo před ofouknutím větrem. Studené ruce si nebude problém ohřát ve svislých kapsách na bocích. Ty jsou vroubeny tenkým lemem. Na hrudi se nachází jedna zapuštěná kapsa se svislým zipem, do níž nebude problém umístit drobnosti. Bundomikina HELIUM HYBRID HOODED může posloužit jako samostatná svrchní vrstva oblečení, nebo z;a chladnějšího počasí a deště také jako zateplující vrstva pod bundu s prodyšnou membránou. Jedná se o ideální model pro víkendové výlety z;a město, nebo oblečení pro treking. Po srolování nezabírá velký objem a bude ji možné snadno umístit do jakéhokoliv cestovního batohu.

Kategorie sportovního zboží: PÁNCZÉ | OBLEČENÍ | Bundy a kabáty


Potřebujete další informace ke sportovnímu zboží Bunda Peak Performance HELIUM HYBRID HOODED ? Zeptejte s​e našeho prodavače (zadejte svůj dotaz v pravém dolním rohu stránky).

fav
Možnosti platby u drtivé většiny našich partnerských obchodů. Většina spolupracujících obchodů umožnuje platbu karou Visa, MasterCard, Rychlou platbu z Vašeho bankovnictví nebo PayPal. Možnost dobírky je samozřejmostí.
NajduZboží.cz